Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

В рамках профорієнтаційних заходах, які на постійній основі проводять викладачі кафедри МТП, відбулась онлайн зустріч зі школярами 11 класів Опорного закладу Кобеляцького ліцею № 2 ім. Олеся Гончара Кобеляцької Міської Ради Полтавської Області.
Доцентами кафедри Андрющенко О. Б та Черняєвою А. О. у вигляді яскравої презентації було представлено спеціальності, освітньо-професійні програми кафедри МТП та всі особливості навчання в УІПА.
Студенти МТП Республіка, в свою чергу висловили свою думку та враження під час навчання в УІПА і розповіли майбутнім здобувачам освіти всі переваги нашого навчального закладу.
Також з абітурієнтами пограли в онлайн гру з економічної ерудиції «Вірю – не вірю», в результаті якої було обрано 2 переможці
(Анастасія Прійдан та Іван Рудич), які отримали подарунки. Всі учасники заходу отримали іменні сертифікати від кафедри МТП, як були підписані завідувачкою кафедри Чобіток В. І.
Висловлюємо щиру подяку директору опорного закладу Тараненко Поліні Сергіївні та класним керівникам за організацію присутності та активну участь учнів у нашому заході. Сподіваємось на подальшу співпрацю!
Викладачі кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відвідали вебінар в рамках моніторингу виконання заходів Державної антикорупційної програми. Цього разу – з МОН.  Спікери: Олег Шаров та Михайло Серебряков.
Тематика: забезпечення об’єктивного відбору вступників до ЗВО – що зроблено, що не зроблено та що має бути зроблено.
Олег Шаров детально ознайомив з правилами вступу у 2024 році до ЗВО, визначив основні критерії та вимоги!
Викладачі кафедри МТП поставили до заступника МОН України питання: «Чи вивчали фахівці МОН України правила прийому у ЗВО Європи? Як вплине підвищення прохідного балу до 150 при вступі на кількість абітурієнтів? Та чи не втратять ЗВО України абітурієнтів, які поїдуть вступати до європейських ЗВО на більш лояльних умовах?»
Відповідь отримали: «Аналіз вступу до європейських ЗВО фахівцями МОНУ проведено не було!»
Тому бажаємо майбутнім абітурієнтам успішно скласти НМТ і отримати більше 150 балів і приєднуватися до нашої РОДИНИ УІПА!)
Дякуємо організаторам за проведення заходу!
“Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…” (Тарас Григорович Шевченко)
В Українській інженерно-педагогічній академії проведено другий семінар тему: «ФІНАНСИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ: БЮДЖЕТУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА» в рамках програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху», яка запропонована регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприяння Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОВА в рамках Меморандуму між УІПА та Харківський Регіональний Фонд Підтримки Підприємництва.
У ринкових умовах господарювання фінансові ресурси мають дуже велике значення, оскільки це єдиний вид ресурсів для створення бізнесу, що перетворюється безпосередньо з мінімальним тимчасовим проміжком у будь-який інший вид ресурсів. Ці ресурси задовольняють усі потреби, які виникли або можуть виникнути в процесі реалізації власного бізнесу в умовах невизначеності та його розвитку. За таких умов важливим стає застосування сучасних механізмів, принципів, ефективних методів, інструментів в управлінні фінансами для забезпечення стабільного розвитку бізнес-ідей.
Питання, які були розглянуті:
1. Де взяти фінансові ресурси для реалізації бізнес-ідей?
2. Системний підхід до фінансового планування в бізнесі.
3. Формування системи управління фінансами.
Доповідачі: аспіранти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії (м Харків):
1) Дмитрий Веркуш – Голова наглядової групи ТОВ “ВАДАРТ ГРУП”;
2) Сергей Годунов – ФОП “Годунов Сергій Дмитрович”, Smart Studio, X-Cutter
В реалізації програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» приймають участь:
– представники Харківського обласного центру молоді ХОВА;
– представники ХОГО «Спілка ветеранів АТО»;
– представники громадської організації «ФОПРАЗОМUA»;
– провідні фахівці Державної податкової служби України;
– провідні фахівці Державного центу зайнятості;
– викладачі та здобувачі Української інженерно-педагогічної академії,
– наукова спільнота Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;
– наукова спільнота навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут».
Було організовано пряму трансляцію.
Викладачі та студенти кафедри кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА прийняли участь у онлайн заході присвяченому Дню Соборності України, який був проведений Ліцеєм «Перспектива» Троїцької селищної ради.
День Соборності України – день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!
 
МОЯ КРАЇНА
Як гарно й вільно жити тут,
Де степ, лани, поля і гори,
І море синє, як магніт,
Нас кличуть в гості чорногори.
Але в наш дім прийшла війна
І зворушила всі плани.
Принесла лихо нам вона…
Де ділися всі наші справи?
І лиш чекаємо на те,
Коли настане день щасливий?
Повернуться в рідний край
Усі, хто був в цей час вразливий?
Мій рідний край! Моя Земля!
За що тебе так підкосило?
За що цей біль, свята Земля?
За що це зло тобі зробило?
Але настане ще той час,
Коли ми будемо щасливі!
І в кожнім домі водночас
Заграють радощі бурхливі!
Країно рідна! Ти тримайсь!
Настане мир і в нашім краї!
На щастя тільки сподівайсь,
На цю чудову мить і я чекаю!
Дякуємо організаторам заходу! Бажаємо усім миру та перемоги!
Ми єдині в прагненні зберегти нашу Академію, працювати,  розвиватися заради покращення якості навчання, нашого міста, України🩵💛.
Дякуємо нашим захисникам 🩵💛, що маємо можливість, навіть в такі складні часи, жити і працювати в нашому місті Харків❤️. Ми всіма можливими способами допомагаємо наблизити перемогу🩵💛. Ми хочемо зберегти наш ДІМ – УІПА❤️.
Наші студенти НАЙКРАЩІ!!! Дякуємо, здобувачу магістерського рівня підготовки ( група ДМП-МР23мг ) Годунову Сергію за приємні сюрпризи і подарунки для колективу кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА.
Те, що зроблено за покликом серця – дуже цінне❤️🙏.
Дякуємо за вашу підтримку, наші любі студенти 🤗😘

Стартувала програма «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху», яка запропонована регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприяння Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОВА в рамках Меморандуму між УІПА та регіональним фондом підтримки підприємництва.

Метою цих заходів для молодих підприємців є надання сучасних знань і навичок, які допоможуть учасникам успішно створювати, розвивати та керувати своїми бізнесом. Заходи спрямовані на підтримку й стимулювання підприємницької активності серед молодих підприємців.
В реалізації програма «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» приймають участь:
– представники Харківського обласного центру молоді ХОВА;
– представники ХОГО «Спілка ветеранів АТО»;
– представники громадської організації «ФОПРАЗОМUA»;
– провідні фахівці Державної податкової служби України;
– провідні фахівці Державного центу зайнятості;
– викладачі та здобувачі Української інженерно-педагогічної академії,
– наукова спільнота Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;
– наукова спільнота навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут».
Українській інженерно-педагогічній академії випала велика честь відкрити цю програму. З привітальним словом виступив ректор Української інженерно-педагогічної академії, проф. Денис КОВАЛЕНКО, директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва ХОВА Григорій ПАНАЕТОВ, завідувач кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, проф. Вікторія ЧОБІТОК.
Для участі у проєкті зареєструвалися більше 130 бажаючих. Перший бізнес-семінар програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Запуск бізнесу: від ідеї до реалізації» був проведений здобувачами УІПА, які реалізують успішні бізнес-проєкти:
– здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, директор компанії «Smart Studio, X-Cutter» – Сергій ГОДУНОВ;
– здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, голова наглядової ради ТОВ «Вадарт Груп» – Дмитро ВЕРКУШ.
Під час семінару доповідачі поділилися своїм практичним досвідом ведення бізнесу та були розглянуті наступні питання:
– формування бізнес-ідей;
– аналіз можливостей щодо впровадження бізнес-ідей;
– залучення ресурсів для старту ідей;
– розвиток бізнесу в сучасних реаліях.
Було організовано пряму трансляцію, бажаючі можуть продивитися бізнес-семінар програми у записі за посиланням https://www.facebook.com/FOPRAZOMUA?mibextid=%22%22
Дякуємо організаторам, що в такий час організували актуальний захід, запросили до активної участі. Працюємо на розвиток нашого регіону та нашої держави!