25.10.2023 р.

На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА було проведено виховний захід на тему «Didgital-маркетолог: сучасність та майбутнє»
Організатором зустрічі виступила доцент кафедри Андрющенко Олена Борисівна. Символічним є те, що саме в цей день відзначають день МАРКЕТОЛОГА!
Запрошені спікери поділилися з присутніми досвідом і надихнули розвиватися і пізнавати чудовий світ маркетингу/ 
Дякуємо Олейнику Олександру, провідному маркетологу Aura fitness project та Металіст фітнес, засновнику бренду “Друг”, який перевірив маркетинг на собі.
Дякуємо Борису Гіль, приватному підприємцю, який працює у сфері SMM з 2020 року, основна спеціалізація – ведення та просування соцмереж бізнесів та благодійних організацій.
Дякуємо нашим чудовим студентам-магістрам, які підготували виступи: Литвинчик Сергій – цікаві факти про маркетинг (ДМП-МР-23мг); Відео від Софії та Надії Максименко (ДМП МТ-23 мг) – використання SMM-технологій в роботі фітнес-центру; Кострова Тетяна (ДМП МТ-23мг) – про розвиток сучасного маркетингу; Кононенко Наталя (МР-22мг) – Що означає бути маркетологом ?; Годунов Сергій – староста групи ДМП МР-23мг – відео «Мій маркетинг».
З привітанням до дня МАРКЕТОЛОГА виступив директор інституту ННІ ППМтаОД Британ Юрій Анатолійович.
Програма виховного заходу була  насичена, цікава та сповнена позитивними емоціями!!!!