![](http://mtp.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/447647820_477061621560268_5942161733090816558_n-e1718175988577-232x300.jpg)
Учасників та організаторів заходу привітали проректор УІПА, д.пед.н. проф. Марина ВАСИЛЬЄВА, керівник постійно діючої робочої групи з інтернаціоналізації та проєктної діяльності Роман НЕСТЕРЕНКО та директор Державного центру підтримки підприємництва Харківської обласної ради Григорій ПАНАЙОТОВ, побажали подальших успіхів у реалізації даного проєкту.![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
На заході виступили: керівник проєкту, д.е.н., проф. Вікторія ЧОБІТОК, к.т.н., доц. Аліна ПАК, к.хім.н., доц Тетяна ЧОРНА та к.т.н., доц. Марина ЧУЙКО. Було підведено підсумки проведеного курсу «Європейський досвід експертизи товарів у митній справі», та урочисто вручили учасникам проєкту сертифікатами на 6 кредитів ECTS (180 год). ![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Висловлюємо щиру вдячність всім, хто брав активну участь у курсі проєкту, та особливу подяку висловлюємо представництву Jean Monnet за можливість здобути цінний досвід у напрямку проведення експертизи товарів у митній справі країн ЄС!![🔍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f50d.png)
![🔍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f50d.png)
Бажаємо подальших успіхів та перемог!)![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)