Студенти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА першого та другого рівня вищої освіти спеціальності «Облік і оподаткування», разом з доцентом Польовою Тетяною Володимирівною, взяли участь у фаховому онлайн заході на тему “Як працювати та не вигорати у професії та житті. Власний досвід бухгалтерки” від Міжнародної організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів».

Звітність, бюджетування, податкові зобов’язання – бухгалтерська справа важлива та відповідальна, але і виснажлива.  Бухгалтер-практик, фінансистка Тетяна Богаченко (у професії 25+ років) поділилася цінними знаннями як зберегти баланс між професійними обов’язками та особистим життям у світі бухгалтерії. Коучиня поділилася своїми стратегіями збереження енергії та досягнення успіху у професійній сфері. Дякуємо організаторам за корисний, цікавий та інформативний вебінар!