Виховний захід присвячений Міжнародному дню протидії булінгу підготував та провів аспірант кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» – Алексей Головин .
Міжнародний день протидії булінгу (International Stand Up to Bullying Day) – це подія, присвячена підвищенню обізнаності про поширену проблему булінгу та сприянню зусиллям, спрямованим на його запобігання.
Булінг, чи то в школах, чи то на робочому місці, чи то на онлайн-платформах, має руйнівний вплив на окремих людей і спільноти.
Більшість з нас стикається з булінгом у певні моменти свого життя, наприклад з булінгом в школі або булінгом на роботі. І хоча багато хто вважає, що знущання трапляються тільки в дитинстві, на жаль, вони не завжди припиняються, коли ви стаєте дорослими. Це може бути страхітливий начальник або колега, хлопець, який контролює, настирливий сусід, член сім’ї або інша людина, яка вступає з вами в образливі відносини.
Міжнародний день протидії булінгу нагадує, що колективні дії можуть призвести до змін, ми можемо створити безпечніше, більш інклюзивне середовище для всіх.🥰
В підтримку цього заходу, усі викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва одягли на виховний захід рожеві футболки.💞