Відбулася зустріч колективу та здобувачів кафедри маркетингу та торгівельного підприємництва з рекрутером компанії Netpeak Group Данілом Скірком.
Netpeak Group-стартап-студія з 24 ІТ компаній: SaaS продукти, digital агенції, соціально-корпоративні компанії, онлайн університет Choice31 та окремі стартап-студії.
Тема зустрічі «Свідоме працевлаштування та ефективне майбутнє» – є достатньо актуальною для кожного здобувача.
Під час свого виступу спікер заходу розповів про: особливості роботи рекрутером в українському IT холдингу – які якості повинен мати рекрутер, які додаткові ресурси потрібно залучати для удосконалення своєї роботи;
Roadmap до посади про яку мріє кожен – які фактори щодо майбутньої посади потрібно враховувати в першу чергу та які ресурси можна застосовувати для пошуку вакансій; процеси підготовка до працевлаштування – які заходи необхідно проводити, щоб процес працевлаштування відбувався швидко та не травмуюче; види компаній та їх переваги – чому одні компанії мають більший конкурс на вакантні посада ніж інші, при умові однакової заробітної плати, у чому різниця між ІТ та неІТ компаніями; «job offer» – – що таке корпоративна культура, що має бути в «job offer» і чому слід обов’язково на це звертати увагу; необхідність постійного розвитку – які актуальні джерела можна використовувати сьогодні та їх актуальність.
Після виступу здобувачі і викладачі кафедр МТП ставили спікеру питання на які він надав вичерпні відповіді. Усі отримали задоволення від зустрічі та від спілкування. Щиро вдячні Данілу Скірку за його час та феєричну доповідь.