Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

Викладачі та студенти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва (МТП) ННІ УІПА ХНУ ім.Каразіна приєдналися до волонтерського центру ННІ Української інженерно-педагогічної академії та допомогли з плетінням маскувальних сіток для військових! ✌️
Дякуємо нашим військовим!!!🙏🙏🙏
Дякуємо кожному за активну життєву позицію 👍
Долучайтеся до добрих справ!🥰 Разом до ПЕРЕМОГИ!
 
Здобувачі і співробітники кафедри Маркетингу та торговельного підприємництва ННІ УІПА ХНУ ім.Каразіна відвідали онлайн зустріч з Людмилою Федоровою, начальником сектору оперативного пошуку та партнетрства в сфері інформаційних технологій УПК в Харківській області Департаменту кіберполіції НПУ, яка більш детально розповіла про конкурс для студентів CYBER SECURITY CAMP за підтримки кіберполіції України, компанії Binance, ХНУВС та ГО «Брама».
Метою конкурсу є підвищення обізнаності молоді в питаннях цифрової безпеки, протидії онлайн-загрозам та розвитку навичок у сфері кібербезпеки. Конкурс включатиме чотири етапи: 1. Тестування на логічне мислення.  2. Вирішення квестових завдань.   3. Представлення відеопрезентацій.  4. Практичне навчання для переможців.
Переможці матимуть змогу пройти інтенсивний офлайн-курс з кібербезпеки та криптозахисту під керівництвом експертів компанії Binance. Фінальним етапом стане практичне навчання з розіграшем цінних призів серед учасників. Запрошуємо всіх бажаючих до участі 👍
Проведено виховний захід аспірантом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва ННІ УІПА ХНУ ім. В. Н. Каразіна 🧑‍🎓 – Олександром Бурикіним.
Тема: «Всесвітній день гідності» 🌎.

Викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва взяли участь у ХІ Міжнародній науково-практичній-конференції «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ АСПЕКТИ», яку проводила Національна академія статистики, обліку та аудиту (м. Київ). Було обговорено дуже цікаві теми, презентовано  актуальні доповіді.

14 жовтня 2024 року студенти груп О-22 + О23пр у рамках поглиблення знань з дисципліни «Фінансовий облік», разом з доцентом Польовою Т.В., взяли участь у вебінарі від компанії AVS  з питань: Як запрацює військовий збір в жовтні: скільки та коли сплачувати? Чи буде перехідний період? Які штрафи загрожують за несвоєчасну сплату військового збору. Нові форми звітності: ЄСВ, ПДФО, військовий збір, єдиний податок, податок на прибуток. Коли ФОП знову будуть зобов’язані платити ЄСВ. Експертка: Любов Романчук (засновниця, керівник «Калина Консалт», консультант з обліку й оподаткування).
Напередодні святкування Всесвітнього дня психічного (ментального) здоров’я, який офіційно відзначають у світі та в Україні щороку 10 жовтня, доцентом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Анною ЧЕРНЯЄВОЮ та магістеркою групи ДМТ-24мг Алісою ХОКОВОЮ, було проведено кафедральний виховний захід, присвячений цьому святу!
Актуальність даної теми напевно і не потрібно відзначати, бо сьогодні як ніколи ми, українці, як оголені дроти, дуже потребуємо захисту свого не тільки фізичного здоров’я, а й своєї душі, свого духу!
Ментальне здоров’я – це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи й про себе. Чим більше ми піклуємося про нього, тим легше нам жити в цьому швидкозмінному світі. Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя!
На жаль, на сьогоднішній день, статистика у світі та в Україні, показує нам жахливі цифри, наприклад, сьогодні понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а понад 50% – перебувають в зоні ризику розвитку труднощів, пов’язаних з психічним здоров’ям; рівень споживання українцями антидепресантів у 2022 році сягнув піку, а на безрецептурні заспокійливі засоби українці щомісяця витрачають близько 300 млн. грн.
Сьогодні ми розуміємо, що на стан ментального здоров’я кожного українця впливає ситуація в країні, і ми повинні пам’ятати про це! Звичайно, з деякими життєвими негараздами ми можемо самостійно впоратися, але ми повинні пам’ятати, що не потрібно нехтувати допомогою ззовні, навіть коли йдеться не про фізичне здоров’я, а саме про ментальне. Це може бути або фахівець із психічного здоров’я (психолога, психотерапевта, психіатра, або ваш сімейний лікар, можна подзвонити на гарячі лінії, звернутися на онлайн-сервіси. Шановні українці, бережіть себе, бережіть своє ментальне здоров’я!