Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва
ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна
Дякуємо нашим військовим!!!
Дякуємо кожному за активну життєву позицію
Долучайтеся до добрих справ! Разом до ПЕРЕМОГИ!
Здобувачі і співробітники кафедри Маркетингу та торговельного підприємництва ННІ УІПА ХНУ ім.Каразіна відвідали онлайн зустріч з Людмилою Федоровою, начальником сектору оперативного пошуку та партнетрства в сфері інформаційних технологій УПК в Харківській області Департаменту кіберполіції НПУ, яка більш детально розповіла про конкурс для студентів CYBER SECURITY CAMP за підтримки кіберполіції України, компанії Binance, ХНУВС та ГО «Брама».
Метою конкурсу є підвищення обізнаності молоді в питаннях цифрової безпеки, протидії онлайн-загрозам та розвитку навичок у сфері кібербезпеки. Конкурс включатиме чотири етапи: 1. Тестування на логічне мислення. 2. Вирішення квестових завдань. 3. Представлення відеопрезентацій. 4. Практичне навчання для переможців.
Переможці матимуть змогу пройти інтенсивний офлайн-курс з кібербезпеки та криптозахисту під керівництвом експертів компанії Binance. Фінальним етапом стане практичне навчання з розіграшем цінних призів серед учасників. Запрошуємо всіх бажаючих до участі
Викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва взяли участь у ХІ Міжнародній науково-практичній-конференції «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ АСПЕКТИ», яку проводила Національна академія статистики, обліку та аудиту (м. Київ). Було обговорено дуже цікаві теми, презентовано актуальні доповіді.
14 жовтня 2024 року студенти груп О-22 + О23пр у рамках поглиблення знань з дисципліни «Фінансовий облік», разом з доцентом Польовою Т.В., взяли участь у вебінарі від компанії AVS з питань: Як запрацює військовий збір в жовтні: скільки та коли сплачувати? Чи буде перехідний період? Які штрафи загрожують за несвоєчасну сплату військового збору. Нові форми звітності: ЄСВ, ПДФО, військовий збір, єдиний податок, податок на прибуток. Коли ФОП знову будуть зобов’язані платити ЄСВ. Експертка: Любов Романчук (засновниця, керівник «Калина Консалт», консультант з обліку й оподаткування).
Напередодні святкування Всесвітнього дня психічного (ментального) здоров’я, який офіційно відзначають у світі та в Україні щороку 10 жовтня, доцентом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Анною ЧЕРНЯЄВОЮ та магістеркою групи ДМТ-24мг Алісою ХОКОВОЮ, було проведено кафедральний виховний захід, присвячений цьому святу!
Актуальність даної теми напевно і не потрібно відзначати, бо сьогодні як ніколи ми, українці, як оголені дроти, дуже потребуємо захисту свого не тільки фізичного здоров’я, а й своєї душі, свого духу!
Ментальне здоров’я – це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи й про себе. Чим більше ми піклуємося про нього, тим легше нам жити в цьому швидкозмінному світі. Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя!
На жаль, на сьогоднішній день, статистика у світі та в Україні, показує нам жахливі цифри, наприклад, сьогодні понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а понад 50% – перебувають в зоні ризику розвитку труднощів, пов’язаних з психічним здоров’ям; рівень споживання українцями антидепресантів у 2022 році сягнув піку, а на безрецептурні заспокійливі засоби українці щомісяця витрачають близько 300 млн. грн.
Сьогодні ми розуміємо, що на стан ментального здоров’я кожного українця впливає ситуація в країні, і ми повинні пам’ятати про це! Звичайно, з деякими життєвими негараздами ми можемо самостійно впоратися, але ми повинні пам’ятати, що не потрібно нехтувати допомогою ззовні, навіть коли йдеться не про фізичне здоров’я, а саме про ментальне. Це може бути або фахівець із психічного здоров’я (психолога, психотерапевта, психіатра, або ваш сімейний лікар, можна подзвонити на гарячі лінії, звернутися на онлайн-сервіси. Шановні українці, бережіть себе, бережіть своє ментальне здоров’я!