Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

14 жовтня 2024 року студенти груп О-22 + О23пр у рамках поглиблення знань з дисципліни «Фінансовий облік», разом з доцентом Польовою Т.В., взяли участь у вебінарі від компанії AVS  з питань: Як запрацює військовий збір в жовтні: скільки та коли сплачувати? Чи буде перехідний період? Які штрафи загрожують за несвоєчасну сплату військового збору. Нові форми звітності: ЄСВ, ПДФО, військовий збір, єдиний податок, податок на прибуток. Коли ФОП знову будуть зобов’язані платити ЄСВ. Експертка: Любов Романчук (засновниця, керівник «Калина Консалт», консультант з обліку й оподаткування).
Напередодні святкування Всесвітнього дня психічного (ментального) здоров’я, який офіційно відзначають у світі та в Україні щороку 10 жовтня, доцентом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Анною ЧЕРНЯЄВОЮ та магістеркою групи ДМТ-24мг Алісою ХОКОВОЮ, було проведено кафедральний виховний захід, присвячений цьому святу!
Актуальність даної теми напевно і не потрібно відзначати, бо сьогодні як ніколи ми, українці, як оголені дроти, дуже потребуємо захисту свого не тільки фізичного здоров’я, а й своєї душі, свого духу!
Ментальне здоров’я – це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи й про себе. Чим більше ми піклуємося про нього, тим легше нам жити в цьому швидкозмінному світі. Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя!
На жаль, на сьогоднішній день, статистика у світі та в Україні, показує нам жахливі цифри, наприклад, сьогодні понад 90% українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а понад 50% – перебувають в зоні ризику розвитку труднощів, пов’язаних з психічним здоров’ям; рівень споживання українцями антидепресантів у 2022 році сягнув піку, а на безрецептурні заспокійливі засоби українці щомісяця витрачають близько 300 млн. грн.
Сьогодні ми розуміємо, що на стан ментального здоров’я кожного українця впливає ситуація в країні, і ми повинні пам’ятати про це! Звичайно, з деякими життєвими негараздами ми можемо самостійно впоратися, але ми повинні пам’ятати, що не потрібно нехтувати допомогою ззовні, навіть коли йдеться не про фізичне здоров’я, а саме про ментальне. Це може бути або фахівець із психічного здоров’я (психолога, психотерапевта, психіатра, або ваш сімейний лікар, можна подзвонити на гарячі лінії, звернутися на онлайн-сервіси. Шановні українці, бережіть себе, бережіть своє ментальне здоров’я!

 Представники кафедри маркетингу та торговельного підприємництва були, разом зі студентами, запрошені на тренінг «Бренд-код особистості», який проведено завідувачкою сектору профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості Оксаною ШЕВЧЕНКО. Дякуємо за сучасну тематику та цікавий матеріал! 

 
ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ДОЦЕНТА 🖋📃
На підставі рішення атестаційної комісії від 02 жовтня 2024 року Андрющенко Олені Борисівні і Порсюровій Ірині Петрівні присвоєно вчене звання доцента кафедри маркетингу та торговельного підприємництва 🥳👍💐💐
Бажаємо не переставати ставити перед собою великі життєві цілі і нехай Ваші ідеї втілюються в життя, а професійна діяльність приносить задоволення, благополуччя, дає можливості і гарантує гідну винагороду!
З повагою, ваша кафедра МТП 💐💐
Викладачі та здобувачі освіти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва долучилися до другого онлайн-воркшопу “Практичні навички інформаційної гігієни під час війни” з курсу “Інформаційна гігієна під час війни”.
Під час заходу:
🖋️ обговорено, як критично оцінювати інформацію та використовувати підхід «5W» (Who, What, When, Where, Why), що допоможе уникати маніпуляцій;
🖊️ розглянуто правила безпечної поведінки в соціальних мережах під час війни та поділилися психологічними стратегіями захисту від інформаційного перевантаження. Дякуємо організаторам заходу та спікеру Марії Зайцевій за вебінар.
25 вересня 2024 р. о 13:40 проведено виховний захід на тему: «Всесвітній день мрії», доповідач доцент кафедри Маркетингу та торговельного підприємництва 📈🛒📊 Навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна🎓, канд. техн. наук Аліна ПАК.
Ініціатором створення Всесвітнього дня мрії є всесвітньо визнаний спікер, педагог і стратег по трансформації – Озіома Егвуонву. У 2012 році, викладаючи свій курс студентам Колумбійського університету, жінка вирішила заснувати Всесвітній день мрії, аби таким чином розширити можливості людей щодо втілення в реальність важливих для них ідей та бажань. Відтоді щороку 25 вересня ми святкуємо незвичайне свято — день, коли мріяти не тільки не шкідливо, а навіть необхідно.Не бійтеся мріяти, адже мрії мають чудову властивість здійснюватися!!! Мрійте!!! Прагніть!!!Досягайте!!! Сьогодні у нас є спільна мрія: Мріємо про Перемогу України🩵💛!!!