Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

Проведено кафедральний виховний захід з нагоди 300-річчя від дня народження Г.С. Сковороди (організатор – доцент Чуйко М.М.). Були присутні викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА.

Цьогоріч, попри війну в Україні, 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди відзначається на державному рівні. Кафедра маркетингу та торговельного підприємництва теж приєдналася до святкування цієї події.

Для перегляду було представлено цікаву презентацію про життєвий і творчий шлях видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, письменника, барокового лірика, педагога, музиканта Григорія Савича Сковороду. Відзначено, що Григорій Сковорода – один з найяскравіших українців. Тому заради нашого майбутнього ми маємо популяризувати спадщину видатного письменника та громадського діяча й тримати стрій, наближаючи перемогу України!

В межах кафедральної виховної години було проведено захід «Всесвітній день домашніх тварин» (ведуча заходу доцент Польова Т.В.) у якому прийняли участь студенти спеціальностей 071, 072, 073, 075, 076 різних років навчання, а також викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА (загалом 25 учасників). Було визначено витоки виникнення свята, результати досліджень вчених щодо позитивного впливу пет-терапії, зазначено п’ятірку тварин-лідерів, які покращують настрій та вплив на здоров’я людини, згадали про вусатих знаменитостей за часів військового стану, дискутували про відповідальність бути власником чотирилапого улюбленця та важливість дбайливого ставлення до тварин. Студенти та викладачі мали змогу ознайомити присутніх зі своїми домашніми тваринами та розповісти про те, яке місце у житті вони посідають.
Щорічно в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.
Цього року вшанування пам’яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам’ять всіх жертв.
Тому українців закликають приєднатися до акції “Запали свічку”. Де б ви не були  – ввечері 26 листопада о 16.00 запаліть вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в ПЕРЕМОГУ українців найближчим часом.