Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбулась зустріч зі стейкхолдерами з приводу обговорення проєктів ОПП «Інтернет-маркетинг» спеціальності
075 «Маркетинг» підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2024-2025 н.р.
Гарант ОПП бакалаврів – к.е.н., доцент Черняєва А. О. Гарант ОПП магістрів – к.е.н. Порсюрова І.П.
Виступили рецензенти ОПП зі своїми рекомендаціями та пропозиціями: Сергій Літвінчик, фізична особа-підприємець «Літвінчик С. В.»; Сергій Годунов, фізична особа-підприємець «Годунов Сергій Дмитрович», Smart Studio, X-Cutter; Дмитро Веркуш, голова наглядової ради ТОВ «Вадарт груп»; Борис Гіль, фізична особа-підприємець.
Також в ході обговорення освітніх програм активно приймали участь аспіранти кафедри МТП та гості, які були запрошені (фахівці в сфері маркетинових досліджень, маркетологи-аналітики, SMM-менеджери та таргетологи. В ході зустрічі було жваве обговорення вибору освітніх компонент, та практичної підготовки як бакалаврів так і магістрів.
Всі рекомендації та пропозиції зафіксовано та прийнято до уваги, освітньо-професійні програми рекомендовано для підготовки здобувачів вищої освіти. Дякуємо групам розробників за організацію заходу, стейкхолдерам, колегам та всім учасникам обговорення – за активну участь, живе обговорення та надані пропозиції.
На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбулася зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми “Торговельний менеджмент ” підготовки фахівців другого рівня вищої освіти за спеціальністю 073 “Менеджмент ”, гарант ОПП ­– канд. екон. наук, доц. Євченко В.В. Було обговорено проєкт ОПП на 2024-2025 н.р. Виступили рецензенти освітньої програми з рекомендаціями та пропозиціями: Щербина Світлана Леонідівна, директор ТЦ “METRO”; Пархоменко Олена Степанівна, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора ННІ “Каразінська школа бізнесу”. Рекомендації та пропозиції прийнято до уваги, освітньо-професійну програму рекомендовано для підготовки здобувачів вищої освіти. Дякуємо групі розробників за організацію заходу, стейкхолдерам – за участь, обговорення та слушні пропозиції.
Викладачі та студенти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА були запрошені в реалії виробництва маркетингової продукції компанії Pepper Group, власником цієї компанії є наш магістр спеціальності 075 «Маркетинг» та стейкхолдер – Сергей Годунов .
Ми були реальними учасниками процесу виробництва маркетингової продукції, ознайомилися з виробничими процесами та можливостями компанії Pepper Group.
Дякуємо Сергію Годунову за запрошення! Бажаємо компанії Pepper Group розширення клієнтської бази, підвищення рівня прибутків та подальшого розвитку! 😊
Представники кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відвідали вебінар на тему: «Сила маркетплейсів для бізнесу». Спікер: Дмитро Машталір , cпівзасновник маркетингової агенції «Ціль». На вебінарі були розглянуті питання: Що краще маркетплейс чи сайт для товарного бізнесу? Різницю в маркетплейсах, та як обрати одразу свій.
 Міжнародні майданчики для продажів на США та інші країни.  Комісії на маркетплейсах.   Дякуємо організаторам SendPulse за можливість підвищувати свій професійний рівень!
 
Представники кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відвідали майстер-клас по роботі з Excel.
Дізналися про актуальні інструменти та додаткові можливості роботи з Excel.
Дякуємо організаторам та спікерам заходу!)
Аспірантом кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Олександром Бурикіним спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» був проведений виховний захід на тему: «День народження мобільного телефону!»
Зараз ми не уявляємо свого життя без цього пристрою – мобільного телефону, який допомагає нам тримати зв’язок з рідними, близькими, колегами та друзями!
Телефон нам може нагадати, коли і кого треба привітати з днем народження!)))
Телефон нам замінює карти, тобто завдяки навігації ми можемо виміряти відстані та потрапити у необхідне місце завдяки рекомендаціям навігатора!
Телефон – це музика, фільми, книги, новини, фото, спогади, інформація та багато цікавого! )))
Зараз важко уявити своє життя без телефону! )
Навіть в години блекауту, телефон нам надає світло, завдяки функції «фонарик»!=)
Дякуємо усім, хто в такі важкі часи приєднався до заходу, а більшість приєдналися, саме за допомогою мобільного телефону!)))
Тобто, мобільний телефон – це наше друге життя!!!)))