Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

Відбулося урочисте вручення подяк усім учасникам проєкту “Лабораторія успіху!” організатором був Харківський Регіональний Фонд Підтримки Підприємництва ХОВА.
Бажаємо подальших успіхів та перемог!))) Кафедра МТП УІПА – твій правильний вибір для досягнення УСПІХУ!)))
 
Виховний захід присвячений Міжнародному дню протидії булінгу підготував та провів аспірант кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» – Алексей Головин .
Міжнародний день протидії булінгу (International Stand Up to Bullying Day) – це подія, присвячена підвищенню обізнаності про поширену проблему булінгу та сприянню зусиллям, спрямованим на його запобігання.
Булінг, чи то в школах, чи то на робочому місці, чи то на онлайн-платформах, має руйнівний вплив на окремих людей і спільноти.
Більшість з нас стикається з булінгом у певні моменти свого життя, наприклад з булінгом в школі або булінгом на роботі. І хоча багато хто вважає, що знущання трапляються тільки в дитинстві, на жаль, вони не завжди припиняються, коли ви стаєте дорослими. Це може бути страхітливий начальник або колега, хлопець, який контролює, настирливий сусід, член сім’ї або інша людина, яка вступає з вами в образливі відносини.
Міжнародний день протидії булінгу нагадує, що колективні дії можуть призвести до змін, ми можемо створити безпечніше, більш інклюзивне середовище для всіх.🥰
В підтримку цього заходу, усі викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва одягли на виховний захід рожеві футболки.💞

На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбувся виховний захід «Всесвітній день тунця: рух – запорука життя!» (організатор: доцент Польова Тетяна Володимирівна). Студенти та викладачі взяли участь у квізі про життя тунців, ознайомилися із заходами про дбайливе ставлення до тунцевих популяцій планети та збереження екосистеми, дивовижними особливостями цієї риби та споживчими властивостями її м’яса. Дякуємо усім за активність на нашій кафедральній виховній годині!

На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбулась зустріч зі стейкхолдерами щодо обговорення проєктів ОПП «Митна справа» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2024-2025 н.р.
Гарант ОПП бакалаврів – к.т.н., доцент Чуйко М. М.   Гарант ОПП магістрів – к.т.н., доцент Пак А.В.
Виступили рецензенти ОПП зі своїми рекомендаціями та пропозиціями:
Мягких І. М., доктор економічних наук, професор, професор кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну;
Літвінчик С. В., фізична особа-підприємець «Літвінчик С. В.»; Сабадаш І. В., начальник управління товарознавчих, криміналістичних та інженерно-технічних досліджень Спеціалізованої лабораторії експертних досліджень Держмитслужби, кандидат юридичних наук, старший дослідник; Шкуренко О. В., доктор економічних наук, професор, професор кафедри бізнес-логістики та транспортних технологій Державного університету інфраструктури та технологій (м. Київ). Усі рекомендації та пропозиції зафіксовано та прийнято до уваги, освітньо-професійні програми рекомендовано для підготовки здобувачів вищої освіти. Дякуємо групам розробників за організацію заходу, стейкхолдерам за слушні рекомендації та пропозиції, колегам та всім учасникам обговорення – за активну участь.
Проведено виховний захід, присвячений Українському Дню навколишнього середовища (День довкілля) – к.ек.н., ст. викл. кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Порсюровою Іриною Петрівною та студентками 1 курсу групи ДМП-МТ 23 Толокнєєвою Аліною, Торяник Сонею.
В рамках заходу обговорено питання щодо історії виникнення «Дня Довкілля»; проблеми з довкіллям, з якими стикається Україна; політики збереження природи в Україні; розглянуто які існують ініціативи громадськості та організацій щодо захисту навколишнього середовища в Україні; роль освіти в підвищенні екологічної свідомості в Україні; інноваційні підходи до вирішення екологічних проблем в Україні; заходи, які може зробити кожен для збереження нашої планети не виходячи з дому та взагалі, чим кожна людина може допомогти довкіллю; цікаві факти про екологію. В кінці заходу кожний учасник мав можливість пограти в інтерактивну гру та перевірити свої знання щодо заходів захисту навколишнього середовища та дня довкілля. Пам’ятайте: Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини!
Участь у круглому столі на тему: «Освіта. Бізнес. Держава: партнерство заради успіху!» під егідою Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва ХОВА.
17 квітня 2024 р. викладачі та здобувачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва долучилися до зустрічі за круглим столом на тему: «Освіта. Бізнес. Держава: партнерство заради успіху!», організатором якої був Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва.
На зустрічі були присутні представники закладів вищої освіти, бізнесу, Державної податкової інспекції, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» та Державного фонду зайнятості. Під час заходу було обговорено:
взаємодію бізнес-середовища, держави та університетів: як спільно покращити якість бізнес-освіти, зробити її більш актуальною для ринку праці; наповнення освітніх програм: які знання та навички мають отримувати здобувачі вищої освіти, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці; дуальну освіту: як поєднати навчання в університеті з роботою у реальних проєктах; неформальну освіту: які можливості для додаткового навчання та розвитку пропонує бізнес-середовище.
Також було проведено урочисте привітання учасників програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Твій шлях до успіху як підприємця!».
Отримали Подяки колектив Української інженерно-педагогічної академії, завідувачка кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, д.е.н., проф. – Чобіток В.І., доцент кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, к.е.н., доц. – Обидєннова Т.С., аспірант – Веркуш Д.М., магістр – Годунов С.Д. Також були присутні представники MTP Pepublic – Пополітов Д., Костюк Н. та Швець Д. Усі учасники проєкту отримали сертифікати! Дякуємо організаторам та учасникам! Бажаємо реалізації нових успішних проєктів🩵💛!