Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва
ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна
![](http://mtp.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/447647820_477061621560268_5942161733090816558_n-e1718175988577-232x300.jpg)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![🔍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1/16/1f50d.png)
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
![](http://mtp.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/441971100_473138918619205_9110170658116912996_n-300x169.jpg)
![👨🏫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1/16/1f468_200d_1f3eb.png)
![👩🏫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f469_200d_1f3eb.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![☺️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/263a.png)
![😃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f603.png)
![✌️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t61/1/16/270c.png)
![💞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1/16/1f49e.png)
![](http://mtp.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/445175693_7516953965018431_4781347925176590188_n-300x161.jpg)
![](http://mtp.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/441958697_469479375651826_6248365822839545503_n-212x300.jpg)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
![💫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ted/1/16/1f4ab.png)
![🩵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t97/1/16/1fa75.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🩵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t97/1/16/1fa75.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Студенти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА першого та другого рівня вищої освіти спеціальності «Облік і оподаткування», разом з доцентом Польовою Тетяною Володимирівною, взяли участь у фаховому онлайн заході на тему “Як працювати та не вигорати у професії та житті. Власний досвід бухгалтерки” від Міжнародної організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів».
Звітність, бюджетування, податкові зобов’язання – бухгалтерська справа важлива та відповідальна, але і виснажлива. Бухгалтер-практик, фінансистка Тетяна Богаченко (у професії 25+ років) поділилася цінними знаннями як зберегти баланс між професійними обов’язками та особистим життям у світі бухгалтерії. Коучиня поділилася своїми стратегіями збереження енергії та досягнення успіху у професійній сфері. Дякуємо організаторам за корисний, цікавий та інформативний вебінар!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |