Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

 Викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва взяли участь у роботі Четвертої міжнародної школи педагогічної майстерності «ОСВІТА 4.0 ТА ПЕДАГОГІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ», яка відбулася з 15-22 грудня 2023 року на базі Української інженерно-педагогічної академії  з ініціативи Громадської спілки у рамках проекту «Посилення можливостей вищих закладів освіти педагогічного спрямування в Україні» за фінансової підтримки на основі MООС для професійного розвитку викладачів». Базовою темою заходу був ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ У ПРОФЕСІЙНИЙ ТА ВИЩІЙ ОСВІТІ». Загальний обсяг курсу 15 годин (8 годин онлайн семінарів та 7 годин дистанційної роботи). Всі учасники, які успішно виконали завдання отримали сертифікат! Теми майстер-класів Четвертої міжнародної школи педагогічної майстерності:
  • Сучасні тренди та інновації у педагогічному освіті.
  • Інтернаціоналізація педагогічного освіти: виклики та можливості.
  • Artificial Intelligence як Revolution in Innovation.
  • Artificial Intelligence and Pedagogical Innovation: як ChatGPT є impacting наших практик.
  • MOOC як дієвий інструмент діджиталізації освіти у період війни.
  • Штучний інтелект в освіті: як не втратити одразу все?
  • Залучення штучного інтелекту в освіті: віртуальний аспект.
  • Сервіси AI з обробки академічних текстів: від розбудови структури до викриття АІ.
Дякуємо вам за актуальну тематику, яка буде корисною  у професійній діяльності. Всі матеріали можна знайти на сайті громадської спілки «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти». 

Викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА пройшли онлайн-курс «Тенденції в педагогічній освіті (нові підходи, інтернаціоналізація та основи академічного письма)» з 4 жовтня по 22 листопада 2023 р. в рамках проекту Зміцнення потенціалу педагогічних ЗВО України, який організували представники Університету імені Масарика (Чехія). Обсяг 30 год. Дякуємо колегам з чеського закладу освіти за цікавий, інформативний та актуальний захід! 

Вже вдруге, дружний колектив кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА разом зі здобувачами освіти, в стінах УІПА здійснює волонтерську діяльність з допомоги військовим🩵💛. 21 грудня ми знову завітали до культурного центру Академії і приєдналися до важливої справи – виготовлення маскувальних сіток👍. Дякуємо всім хто приєднався🙏 Разом до перемоги!

Команда МТП Republic  передала новорічні смаколики бригаді батька  студента УІПА. З усіма звітами, що саме купили і скільки витратили можна ознайомитись. Кошти, що залишилися буде відправлено на активний збір для бійців 1 ОБрСпП ім. Івана Богуна, яким терміново необхідний позашляховик.

Гроші на цей збір було зібрано за 20 хв, що є абсолютним рекордом. Дякуємо усім за активність, життєву позицію та відданість. Разом з вами ми на крок ближче до перемоги!

Хочемо висловити подяку Голові наглядової ради ТОВ “ВАДАРТ ГРУП” Дмитру Веркушу, який прийняв участь у  зборі та надав солодощі для військових.

Співпраця в рамкам Меморандуму про співпрацю між Українською інженерно-педагогічною академією та Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва
Під егідою Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, Головного управління економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної (воєнної) адміністрації та Харківського обласного центру молоді було проведено захід присвячений започаткуванні програми «Школа малого бізнесу», яка буде включати серію бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху».
До проведення бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху» залучені науковці ЗВО м. Харкова, підприємці, представники Державної податкової служби, представники Харківського обласного центру зайнятості.
Метою серії бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху» – є надання сучасних знань і навичок, які допоможуть учасникам успішно створювати, розвивати та управляти своїми підприємствами. Заходи спрямовані на підтримку та стимулювання підприємницької активності серед молодих підприємців та сприяння створенню стійких та інноваційних видів бізнесу.
В рамках Меморандуму про співпрацю між Українською інженерно-педагогічною академією та Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва з метою реалізації проєкту «Лабораторія успіху» залучено для проведення бізнес-семінарів викладачів, аспірантів та магістрів кафедри маркетингу та торговельного підприємництва (МТП):
завідуючого кафедрою МТП, д.е.н., проф. Чобіток В.І.;
доцента кафедри МТП, к.е.н., доц. Обидєннову Т.С.;
здобувача третього освітньо-наукового рівня вищої освіти кафедри МТП, голову наглядової ради ТОВ «Вадарт груп», Веркуша Д.М.;
здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти кафедри МТП, директора ФОП «Годунов» «Smart studio» Годунова С.Д.
Дякуємо організаторам!
Викладачі та здобувачі освіти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА  відвідали тренінг “Засоби психологічної допомоги та шляхи відновлення після травматичних подій в умовах війни”.💙💛 Захід проводився  філією Харківського обласного центру зайнятості в рамках всеукраїнської програми ментального здоров’я “ТИ ЯК”.😉