Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

Доценти кафедри МТП Андрющенко Олена Борисівна та Черняєва Анна Олександрівна разом із представниками студентської республіки кафедри МТП провели профорієнтаційні заходи в режимі онлайн у Криштопівському ліцеї Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області та Лозівському ліцеї #10. Школярам було представлено змістовну та яскраву презентацію про  спеціальності кафедри та  особливості навчання в УІПА,  проведено  онлайн гру з економічної ерудиції ” Вірю не вірю”. За результатами гри було обрано 4 переможці: Анастасія Рибалка та Ельвіра Алієва, Каміла Вольтер та Анастасія Бегеза! 
Щиро дякуємо заступнику директорам з виховної роботи Оксані Володимирівна Кочерзі, Ісенко Інні Леонідівні та класним керівникам 10 та 11 класів за організацію присутності учнів на нашому заході.🥳👏
Чекаємо на Вас в стінах нашої академії, на кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва ❤️🗝
 
В міжнародний день захисту домашніх тварин, студенти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії (МТП Republic) відвідали контакт-центр «Pets Friendly».🐕🐈‍⬛
На зібрані кошти студентами, аспірантами та викладачами кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії було придбано корм для собачок🐶 та кішечок🐱.
Хочемо висловити велику подяку кожному хто взяв участь у зборі. 
Також дякуємо зоомагазину @zoogoom за допомогу в реалізації цієї доброї справи.🥰
Кошти, які залишилися ми направили на збір на пікап для 3-го відділення 2-го взводу механізованої роти 206 ОБТР✌️
Разом до ПЕРЕМОГИ!
К.е.н., ст. викл. кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Порсюровою І.П. та здобувачами освіти 1 курсу академічних груп ДМП-МТ23, ДМП-МР23, ДМП-МС23 було проведено виховну кураторську годину присвячену Всесвітньому Дню домашніх тварин. Розглянуто особливості організації свята у світі та цікаві факти про тварин. Свято покликано привернути увагу до проблем захисту домашніх та безпритульних тварин, люди повинні навчитися відповідально та дбайливо ставитися до тих, кого вони приручили. Студенти груп ДМП-МТ23 (Толокнеєва Аліна, Торяник Софія, Шейко Катерина, Хихля Анна, Лижнік Дмитро, Божко Євгенія, Бандрабуля Євгенія, Ткаченко Анастасія, Дафнєв Ярослав, Махінова Аліса), ДМП-МР23 (Гріцина Юлія) розповіли історії від імені власних домашніх тварин з їх життя. На заході були присутні викладачі, студенти, школярі та всі бажаючі, які активно прийняли участь у вікторині про домашніх тварин.
Бережіть домашніх тварин та будьте відповідальними
В рамках ХIIІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції з міжнародною участю «СУЧАСНА ЕКОНОМІЧНА НАУКА: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка проводилася на базі Національного університету «Полтавська Політехніка імені Юрія Кондратюка» представила Українську інженерно-педагогічну академію з виступом на пленарному засіданні завідувач кафедри маркетингу і торговельного підприємництва (МТР) д.е.н., проф. Вікторія ЧОБІТОК з доповіддю на тему: «Аксіологічні аспекти процесу глобалізації та їх вплив на розвиток суспільства».
Дякуємо завідувачу кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», к.е.н., доценту, Чижевській М.Б. заступнику голови програмного комітету конференції за запрошення та продовжуємо нашу активну співпрацю.
Бажаємо подальших наукових досліджень та їх реалізації для інноваційного розвитку нашої країни.

Доцент кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Польова Тетяна Володимирівна відвідала тематичний захід від UKRSIBBANK для розвитку жіночого підприємництва в рамках програми Women in Business. Онлайн семінар стосувався теми “Фінанси і аналітика для росту бізнесу“, спікерка Марія Домчак, власниця Fast Line Group, експертка з фінансів та бізнес-аналітик, співвласниця групи компаній tm.ksenija, фахівчиня з фінансів та ментор міжнародної бізнес-спільноти board.business. Усіх присутніх було ознайомлено з основними фінансовими звітами та способами їх аналізу; фінансовою моделлю бізнесу, як інструментом для ефективної роботи і росту компанії; методиками визначення ефективні KPI для топ-менеджерів, щоб збільшити прибуток компанії.

Завідувачка кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, д.е.н., проф. Вікторія ЧОБІТОК та Інституційний Еразмус + координатор, керівник постійно діючої робочої групи з інтернаціоналізації та проєктної діяльності Української інженерно-педагогічної академії, національний координатор проєкту ЕРАЗМУС+ з розвитку вищої освіти UA-Talent-UP – Розвиток підприємливості, креативності та міжкультурних компетентностей для забезпечення високої якості викладання в Україні – Роман НЕСТЕРЕНКО прийняли участь у програмі «Ярмарок трансферту технологій» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, організованого університетом-партнером Ізмаїльським державним гуманітарним університетом.
Чобіток В.І. провела гостьову лекцію на актуальну тему в сучасних реаліях: «Вплив штучного інтелекту на розвиток суспільства» де були присутні представники Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Української інженерно-педагогічної академії та інших закладів освіти, а також стейкхолдери.
Дякуємо організаторам за запрошення!  Бажаємо успіхів та розширення векторних напрямів подальшого співробітництва!