Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

Здобувачі освіти УІПА, а також викладачі кафедри МТП були на вебінарі з науковцем Ігорем Бровченко на тему «Математичне моделювання випадкових подій»:📜 Величезна кількість подій носить випадковий та непередбачуваний характер: від падіння монетки до курсу валют та погоди через тиждень. Тому математичне моделювання таких подій є дуже важливим інструментом для аналізу сучасного світу.

Під час вебінару розглянуто: ✅що таке математичне моделювання, • чим воно відрізняється від розв’язку математичних задач, • що таке випадкова подія, її характеристики, • як вона може бути змодельована. ✅ Наведено приклади застосування та задачі, що можуть бути розв’язані за допомогою генерування випадкових чисел.

 

На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбувся виховний захід для здобувачів вищої освіти, який присвячено Міжнародному дню економії!
Захід проведено магістрантом, аспірантом, комерційним директором ТОВ “Вадарт-груп” – Метлою В’ячеславом. Після завершення доповіді виникла жвава дискусія щодо питання: Як вивести Україну на позиції лідера у сфері циркулярної економіки. 

Пишаємося нашими студентами 🇺🇦
В рамках проєкту Transnational Academic Knowledge-Sharing (ТАК) студентки кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Швець Дар’я та Пилипченко Анастасія відвідали місто Брно (Чехія).
Нагадаємо, що вони були відправлені до університету Менделя в Брні на курс Digital Leadership and Strategy в рамках проєкту Transnational Academic Knowledge-Sharing (ТАК), де також розробляли проєкт з цифровізації УІПА та інших інститутів, після чого отримали сертифікати про успішне завершення навчання обсягом 6 кредитів ЄКТС. Вже в листопаді вони повторно захистять свої проєкти перед керівництвом академії.
Участь студенток академії в програмі стала можливою завдяки співпраці Української інженерно-педагогічної академії з Всеукраїнською громадською організацією «Професійна мережа дослідників та менеджерів вищої освіти в Україні» (PNRM).

Аспірантом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Клименко Владиславом, під керівництвом к.е.н., доцента Польової Тетяни Володимирівни, було презентовано лекцію «Інструменти штучного інтелекту для цифрових підприємств» для здобувачів освіти груп ДМП О-23мг та ЗО-22пр, які вивчають дисципліни «Управлінські інноваційно-інформаційні технології в бізнесі» та «Сучасні інформаційні системи та технології». Захід відбувся в рамках надбання аспірантом практики навчальної роботи. У кінці заняття доповідач отримав схвальні відгуки від аудиторії слухачів.

Здобувачі освіти УІПА, які навчаються на заочній та денній формі за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування», разом з доцентом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Польовою  Тетяною Володимирівною отримали ексклюзивне запрошення на практичний вебінар, який проводила експерт з обліку та оподаткування з 16-річним досвідом, членкиня РНБА, засновниця бухгалтерської компанії «ФІН ДІРЕКТ» та компанії «ФІН СОФТ СЕРВІС» Тетяна Гейдарова. Програма заходу за темою «ПДВ: звітність та перевірки» містила: нюанси складання звітності, строки та відповідальність; виправлення помилок у звітності; позапланові документальні перевірки з ПДВ тощо.
 
Представники Української інженерно-педагогічної академії дуже вдячні за надану можливість взяти участь у такому актуальному, практично-орієнтованому та пізнавальному заході!
На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА було проведено виховний захід на тему «Didgital-маркетолог: сучасність та майбутнє»
Організатором зустрічі виступила доцент кафедри Андрющенко Олена Борисівна. Символічним є те, що саме в цей день відзначають день МАРКЕТОЛОГА!
Запрошені спікери поділилися з присутніми досвідом і надихнули розвиватися і пізнавати чудовий світ маркетингу/ 
Дякуємо Олейнику Олександру, провідному маркетологу Aura fitness project та Металіст фітнес, засновнику бренду “Друг”, який перевірив маркетинг на собі.
Дякуємо Борису Гіль, приватному підприємцю, який працює у сфері SMM з 2020 року, основна спеціалізація – ведення та просування соцмереж бізнесів та благодійних організацій.
Дякуємо нашим чудовим студентам-магістрам, які підготували виступи: Литвинчик Сергій – цікаві факти про маркетинг (ДМП-МР-23мг); Відео від Софії та Надії Максименко (ДМП МТ-23 мг) – використання SMM-технологій в роботі фітнес-центру; Кострова Тетяна (ДМП МТ-23мг) – про розвиток сучасного маркетингу; Кононенко Наталя (МР-22мг) – Що означає бути маркетологом ?; Годунов Сергій – староста групи ДМП МР-23мг – відео «Мій маркетинг».
З привітанням до дня МАРКЕТОЛОГА виступив директор інституту ННІ ППМтаОД Британ Юрій Анатолійович.
Програма виховного заходу була  насичена, цікава та сповнена позитивними емоціями!!!!