Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

К.е.н., ст. викл. кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Порсюровою І.П. та здобувачами освіти 1 курсу академічних груп ДМП-МТ23, ДМП-МР23, ДМП-МС23 було проведено виховну кураторську годину присвячену Всесвітньому Дню домашніх тварин. Розглянуто особливості організації свята у світі та цікаві факти про тварин. Свято покликано привернути увагу до проблем захисту домашніх та безпритульних тварин, люди повинні навчитися відповідально та дбайливо ставитися до тих, кого вони приручили. Студенти груп ДМП-МТ23 (Толокнеєва Аліна, Торяник Софія, Шейко Катерина, Хихля Анна, Лижнік Дмитро, Божко Євгенія, Бандрабуля Євгенія, Ткаченко Анастасія, Дафнєв Ярослав, Махінова Аліса), ДМП-МР23 (Гріцина Юлія) розповіли історії від імені власних домашніх тварин з їх життя. На заході були присутні викладачі, студенти, школярі та всі бажаючі, які активно прийняли участь у вікторині про домашніх тварин.
Бережіть домашніх тварин та будьте відповідальними
В рамках ХIIІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції з міжнародною участю «СУЧАСНА ЕКОНОМІЧНА НАУКА: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА», яка проводилася на базі Національного університету «Полтавська Політехніка імені Юрія Кондратюка» представила Українську інженерно-педагогічну академію з виступом на пленарному засіданні завідувач кафедри маркетингу і торговельного підприємництва (МТР) д.е.н., проф. Вікторія ЧОБІТОК з доповіддю на тему: «Аксіологічні аспекти процесу глобалізації та їх вплив на розвиток суспільства».
Дякуємо завідувачу кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», к.е.н., доценту, Чижевській М.Б. заступнику голови програмного комітету конференції за запрошення та продовжуємо нашу активну співпрацю.
Бажаємо подальших наукових досліджень та їх реалізації для інноваційного розвитку нашої країни.

Доцент кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Польова Тетяна Володимирівна відвідала тематичний захід від UKRSIBBANK для розвитку жіночого підприємництва в рамках програми Women in Business. Онлайн семінар стосувався теми “Фінанси і аналітика для росту бізнесу“, спікерка Марія Домчак, власниця Fast Line Group, експертка з фінансів та бізнес-аналітик, співвласниця групи компаній tm.ksenija, фахівчиня з фінансів та ментор міжнародної бізнес-спільноти board.business. Усіх присутніх було ознайомлено з основними фінансовими звітами та способами їх аналізу; фінансовою моделлю бізнесу, як інструментом для ефективної роботи і росту компанії; методиками визначення ефективні KPI для топ-менеджерів, щоб збільшити прибуток компанії.

Завідувачка кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, д.е.н., проф. Вікторія ЧОБІТОК та Інституційний Еразмус + координатор, керівник постійно діючої робочої групи з інтернаціоналізації та проєктної діяльності Української інженерно-педагогічної академії, національний координатор проєкту ЕРАЗМУС+ з розвитку вищої освіти UA-Talent-UP – Розвиток підприємливості, креативності та міжкультурних компетентностей для забезпечення високої якості викладання в Україні – Роман НЕСТЕРЕНКО прийняли участь у програмі «Ярмарок трансферту технологій» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, організованого університетом-партнером Ізмаїльським державним гуманітарним університетом.
Чобіток В.І. провела гостьову лекцію на актуальну тему в сучасних реаліях: «Вплив штучного інтелекту на розвиток суспільства» де були присутні представники Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Української інженерно-педагогічної академії та інших закладів освіти, а також стейкхолдери.
Дякуємо організаторам за запрошення!  Бажаємо успіхів та розширення векторних напрямів подальшого співробітництва!

Кафедрою маркетингу та торговельного підприємництва було організовано виховну годину, присвячену  “Дню свободи та гідності”, яку провела Ус Юлія Володимирівна. 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, а також наступну річницю Революції Гідності. У ході заходу згадали героїчні події, які остаточно затвердили євроінтеграційний шлях. Під час Революції Гідності українці продемонстрували світові справжню сутність демократичних цінностей. Нині, під час війни, боротьба за них об’єднала навколо України всі цивілізовані країни. Ми довели, що згуртувавшись заради спільної мети, стаємо непереможними. Наші герої – це обличчя вільної та незалежної України. Багато тих, хто під час Революції Гідності був ще дитиною, сьогодні захищають Україну від російської агресії. Шануємо героїв, підтримуємо захисників. Віримо в щасливе майбутнє української держави!

Доцент кафедри МТП Андрющенко Олена Борисівна, доцент кафедри МТП Черняєва Анна Олександрівна та представники Студентської республіки кафедри МТП відвідали КЗ «Лозівський ліцеї № 7» Лозівської міської ради Харківської області в режимі онлайн, з метою надання та представлення майбутнім абітурієнтам інформації про всі спеціальності кафедри, особливості та специфіку навчання в УІПА!
На заході були присутні більше 30 школярів, які з великою уважністю та цікавістю слухали викладачів та студентів. Студенти, в свою чергу, розповіли про свої враження щодо навчання в УІПА та безпосередньо на кафедрі МТП.
Також зі школярами було проведено онлайн-гру з економічної ерудиції. За результатами гри було обрано два переможці (Давид Гавриленко та Марія Сисова), які отримали невеличкі подарунки. Всі учасники гри отримали іменні сертифікати. Дякуємо заступнику директора з виховної роботи Лозівського ліцею № 7 Наталії Анатоліївні Чабан та класним керівникам – Марії Іванівні Катрині та Анастасії Олегівні Лісовій за організацію та присутність школярів на заході.