18.10.2023 р.

Студентки кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Пилипченко Анастасія (гр. МС-21) і Швець Дар’я (гр. МР-21) відібрані для участі у міжнародному проєкті з цифрового лідерства в Чехії. Дівчата виграли грант з можливістю отримати стипендію на навчання в Республіці Чехія, місто Брно. Після написання мотиваційних листів та конкурсного відбору наші студентки були запрошені на навчальний візит до Університету Менделя тривалістю з 25 вересня по 28 жовтня.
25 вересня дівчата вже розпочали онлайн-навчання, а очно відвідають Університет Менделя вже наприкінці жовтня. Студентів з різних ЗВО України, а саме: УІПА, КНУ ім. Шевченка, НУ Чернігівська Політехніка, СНУ ім. В. Даля, Поліський національний університет, Центральноукраїнський національний технічний університет, поділили на 6 груп по 5 учасників задля виконання спільного проєкту та обміну досвідом.
Студентки УІПА будуть навчатися за програмою Digital Leadership and Strategy, в рамках якої потрібно досягнути таких цілей:
– Визначити ключові сфери в університеті, які можуть отримати вигоду від цифрової трансформації. Розробити комплексний план цифрової трансформації.
– Розглянути потенційні виклики та проблеми, пов’язані з цим процесом.
– Проаналізувати вплив цифрової трансформації на різні зацікавлені сторони.
Кожен університет стоїть на порозі цифрової трансформації, покликаної покращити освітній досвід студентів, впорядкувати адміністративні процеси та прийняти мінливий ландшафт вищої освіти. У цьому тематичному дослідженні студентам пропонується вивчити та запропонувати комплексний план цифрової трансформації свого університету.
По звершенні навчання студентки отримають сертифікат Європейсько рівня та досвід співпраці з ЄС.
Дана активність реалізовується в УІПА у рамках виконання проєкту ТАК «Міжуніверситетське наукове та педагогічне співробітництво з акцентом на передачу чеських ноу-хау у сфері управління вищою освітою, співробітництва у сфері професійної видавничої діяльності, наукового та академічного співробітництва». Проєкт здійснюється під егідою Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.
Українська інженерно-педагогічна академія стала учасницею проєкту ТАК завдяки тісному партнерству з ГО «Професійна мережа менеджерів освіти і науки України» (PNRM).
Пишаємося нашими талановитими, розумними та амбітними студентами🇺🇦