В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Національного банку України та освітнього проєкту від НБУ «Марафон амбасадорів кампанії «Шахрай Гудбай!»» з протидії платіжному шахрайству здобувачі освіти Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих та факультету енергетики і автоматизації,  викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва ННІППтаОД та кафедри  автоматизації, метрології та енергоефективних технологій ФЕіА прийняли участь у спортивному забігу #ШахрайГудбай  (освітньо-спортивне змагання, під час якого учасники вчаться уникати платіжного шахрайства). Захід відбувався у форматі командного спортивного змагання у вигляді естафети. Дякуємо організаторам освітнього проєкту від НБУ «Марафон амбасадорів кампанії «Шахрай Гудбай!»» за можливість участі та фінансовий розвиток здобувачів освіти! Дякуємо студентам та викладачам, які прийняли участь у спортивному забігу! Разом до перемоги!

28.04.2023 р. Читати далі »