Доцент кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Чорна Тетяна Олександрівна та студенти ΙΙΙ курсу, а саме Катерина Брусенцева, Валерія Згонник та Данило Котляр провели виховний захід для здобувачів освіти та гостей на тему «Всесвітній день Інтернету». В ході зустрічі студенти висвітили питання історичного виникнення та розвитку Інтернету, цікаві факти існування інтернет-середовища. Також провели інтерактивне он-лайн опитування слухачів «Що Ви будете робити, якщо інтернет зникне?» та “Як би Ви змінилися, якщо б інтернет припинив своє існування?”

Креативний підхід до висвітлення цікавих сторін сучасного інтернет-простору надав імпульс для обговорення та дискусії у рамках виховного заходу. Оригінальним фоном інтерактивного спілкування слугувало музичне супроводження, а саме нова пісня американського гурту Imagine Dragons та кліп про інтернет-залежність сучасного покоління.
Усім подяка за участь та проведення виховної години щодо актуальних питань сьогодення інтернет-спільноти.

06.04.2023 р. Читати далі »