В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Національного банку України @NationalBankOfUkraine, @talan.nbu, @national_bank_of_ukraine та освітнього проєкту від НБУ «Марафон амбасадорів кампанії «Шахрай Гудбай!»» #ШахрайГудбай з протидії платіжному шахрайству, проведено серед здобувачів освіти, викладачів та усіх бажаючих онлайн лекцію за темою «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час».

Лекцію провели провідні викладачі за напрямком «Банківська справа» кафедри маркетингу та торговельного підприємництва ННІ ППМтаОД УІПА  к.е.н., ст. викл. Порсюрова І. П. та к.е.н., доц. Черняєва А. О.

Мета заходу: підвищити рівень знань з платіжної безпеки.

Питання, які було розглянуто на лекції:

1. Поради з кібербезпеки у воєнний час
  2.  Актуальні схеми шахрайства у воєнний час
  3.  Правила безпечних онлайн-покупок
  4.  Телефонне шахрайство
  5.  Фінансовий номер телефону
  6.  Ресурси для студентів для поліпшення власних навичок із платіжної безпеки

Після заняття студенти, викладачі та зацікавлені присутні пройшли тестування, навчилися створювати надійні паролі, встановлювати багатофакторну автентифікацію, розпізнавати шахраїв під час телефонних розмов та в інтернет-мережі, здійснювати онлайн-покупки з дотриманням правил платіжної безпеки.

Дякуємо Національному банку України за можливість участі у проєкті «Марафон амбасадорів кампанії «Шахрай Гудбай!»» #ШахрайГудбай з протидії платіжному шахрайству та за інформаційні матеріали (https://drive.google.com/drive/folders/1qDOti2xYViwVKNMPuro-L6sjJhGWdLF7 ).

13.04.2023 р. Читати далі »