Викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відвідали лекцію на тему: «Транспортна логістика», що проходила в межах освітньо-наукового проєкту «СИНЕРГІЯ ЗНАНЬ І ДОСВІДУ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНОГО БІЗНЕСУ І ЛОГІСТИКИ» провідних транспортних ЗВО України. Спікер заходу Корнійко Яна Русланівна – доцент кафедри «Бізнес-логістики та транспортних технологій» Державного університету інфраструктури та технологій (ДУІТ), кандидат економічних наук.
У сучасних ринкових умовах транспортна логістика грає дуже важливу роль, оскільки будь-яке підприємство взаємодіє із зовнішнім середовищем. Російсько-українська війна викликала складнощі з вантажоперевезеннями і спонукала негайно трансформувати та оптимізувати бізнес-процеси шляхом переформатування транспортної логістики. Тому тема лекції актуальна . Дякуємо за можливість долучитися до цього освітньо-наукового проєкту!

25.04.2023 р. Читати далі »