Завідувачка кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, д.е.н., проф. Вікторія ЧОБІТОК та Інституційний Еразмус + координатор, керівник постійно діючої робочої групи з інтернаціоналізації та проєктної діяльності Української інженерно-педагогічної академії, національний координатор проєкту ЕРАЗМУС+ з розвитку вищої освіти UA-Talent-UP – Розвиток підприємливості, креативності та міжкультурних компетентностей для забезпечення високої якості викладання в Україні – Роман НЕСТЕРЕНКО прийняли участь у програмі «Ярмарок трансферту технологій» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, організованого університетом-партнером Ізмаїльським державним гуманітарним університетом.
Чобіток В.І. провела гостьову лекцію на актуальну тему в сучасних реаліях: «Вплив штучного інтелекту на розвиток суспільства» де були присутні представники Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Української інженерно-педагогічної академії та інших закладів освіти, а також стейкхолдери.
Дякуємо організаторам за запрошення!  Бажаємо успіхів та розширення векторних напрямів подальшого співробітництва!

24.11.2023 р. Читати далі »