На пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація обліку та бізнес-консалтингу в умовах невизначеності: сучасні тренди, виклики, міжнародний досвід» виступили з доповідями завідувач кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії, д-р екон. наук, проф. Чобіток Вікторія Іванівна на тему: «Актуальність цифровізації у формуванні стратегії розвитку бізнес-процесів на промислових підприємствах» та канд. екон. наук, ст. викл. кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії Порсюрова Ірина Петрівна на тему: «Облікове забезпечення тендерних витрат в умовах цифровізації публічних закупівель». Міжнародна наукова-практична конференція проводилась в межах реалізації грантового проєкту «Цифровізація бізнес-процесів та фінансових технологій: європейський досвід для України» (DBPROFINTECH) (№ 101127664) напряму Жан Моне програми Еразмус+.
Дякуємо організаторам конференції Державного біотехнологічного університету за можливість взяти учать в обговоренні актуальних питань обліку та бізнес-консалтингу в умовах цифровізації.

10.11.2023 р. Читати далі »