13 листопада 2023 р. на кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбулося тематичне засідання LVIII науково–практичної конференції здобувачів вищої освіти академії «Освіта та технології для розвитку суспільства». Магістранти, студента та аспіранти взяли участь з актуальними, цікавими доповідями, які викликали жваву дискусію серед присутніх, молоді вчені отримали сертифікати за підписом головуючої секції д.е.н., проф. Чобіток В.І. Під час конференції було заслухано 19 виступів, кількість учасників заходу – 70 осіб. Мета заходу з представлення наукових доробок здобувачів вищої освіти, апробації наукових результатів, обміну досвідом з практиками була досягнута повною мірою!

Дякуємо всім  за плідну роботу на ниві науки, бажаємо молодим науковцям не зупинятися, а творити і впроваджувати розробки у реальний сектор економіки.

13.11.2023 р. Читати далі »