Доцентами кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Андрющенко Оленою Борисівною та Черняєвою Анною Олександрівною, а також представниками студентської республіки МТП (Надія Костюк, Данило Пополітов, Владислав Ковальов,  Анастасія Пилипченко, Григорій Безкоровайний, Даша Швець та Денис Лаврик) було проведено профорієнтаційний захід у  Лозівському ліцеї № 11 Харківської області зі школярами 10 класу. Абітурієнтам було представлено змістовну, корисну та яскраву презентацію, яка включала в себе всю необхідну інформацію про спеціальності кафедри та специфіку навчання в УІПА! Також було проведено цікаву онлай гру з економічної ерудиції” Вірю – не вірю”. В результаті гри було обрано переможців, які отримали невеличкі подарунки ( Олександр Нікітін, Софія Гранкіна, Іван Матушкін та Олександр Кисляк). Дякуємо класному керівнику 10 класу, Олені Олексіївні за організацію та присутність всіх школярів на заході!

07.11.2023 р. Читати далі »