Викладачі кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відвідали вебінар в рамках моніторингу виконання заходів Державної антикорупційної програми. Цього разу – з МОН.  Спікери: Олег Шаров та Михайло Серебряков.
Тематика: забезпечення об’єктивного відбору вступників до ЗВО – що зроблено, що не зроблено та що має бути зроблено.
Олег Шаров детально ознайомив з правилами вступу у 2024 році до ЗВО, визначив основні критерії та вимоги!
Викладачі кафедри МТП поставили до заступника МОН України питання: «Чи вивчали фахівці МОН України правила прийому у ЗВО Європи? Як вплине підвищення прохідного балу до 150 при вступі на кількість абітурієнтів? Та чи не втратять ЗВО України абітурієнтів, які поїдуть вступати до європейських ЗВО на більш лояльних умовах?»
Відповідь отримали: «Аналіз вступу до європейських ЗВО фахівцями МОНУ проведено не було!»
Тому бажаємо майбутнім абітурієнтам успішно скласти НМТ і отримати більше 150 балів і приєднуватися до нашої РОДИНИ УІПА!)
Дякуємо організаторам за проведення заходу!
“Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь…” (Тарас Григорович Шевченко)

26.01.2024 р. Читати далі »