В Українській інженерно-педагогічній академії проведено другий семінар тему: «ФІНАНСИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ: БЮДЖЕТУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ГРОШИМА» в рамках програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху», яка запропонована регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприяння Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОВА в рамках Меморандуму між УІПА та Харківський Регіональний Фонд Підтримки Підприємництва.
У ринкових умовах господарювання фінансові ресурси мають дуже велике значення, оскільки це єдиний вид ресурсів для створення бізнесу, що перетворюється безпосередньо з мінімальним тимчасовим проміжком у будь-який інший вид ресурсів. Ці ресурси задовольняють усі потреби, які виникли або можуть виникнути в процесі реалізації власного бізнесу в умовах невизначеності та його розвитку. За таких умов важливим стає застосування сучасних механізмів, принципів, ефективних методів, інструментів в управлінні фінансами для забезпечення стабільного розвитку бізнес-ідей.
Питання, які були розглянуті:
1. Де взяти фінансові ресурси для реалізації бізнес-ідей?
2. Системний підхід до фінансового планування в бізнесі.
3. Формування системи управління фінансами.
Доповідачі: аспіранти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії (м Харків):
1) Дмитрий Веркуш – Голова наглядової групи ТОВ “ВАДАРТ ГРУП”;
2) Сергей Годунов – ФОП “Годунов Сергій Дмитрович”, Smart Studio, X-Cutter
В реалізації програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» приймають участь:
– представники Харківського обласного центру молоді ХОВА;
– представники ХОГО «Спілка ветеранів АТО»;
– представники громадської організації «ФОПРАЗОМUA»;
– провідні фахівці Державної податкової служби України;
– провідні фахівці Державного центу зайнятості;
– викладачі та здобувачі Української інженерно-педагогічної академії,
– наукова спільнота Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;
– наукова спільнота навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут».
Було організовано пряму трансляцію.

24.01.2024 р. Читати далі »