Стартувала програма «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху», яка запропонована регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприяння Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОВА в рамках Меморандуму між УІПА та регіональним фондом підтримки підприємництва.

Метою цих заходів для молодих підприємців є надання сучасних знань і навичок, які допоможуть учасникам успішно створювати, розвивати та керувати своїми бізнесом. Заходи спрямовані на підтримку й стимулювання підприємницької активності серед молодих підприємців.
В реалізації програма «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» приймають участь:
– представники Харківського обласного центру молоді ХОВА;
– представники ХОГО «Спілка ветеранів АТО»;
– представники громадської організації «ФОПРАЗОМUA»;
– провідні фахівці Державної податкової служби України;
– провідні фахівці Державного центу зайнятості;
– викладачі та здобувачі Української інженерно-педагогічної академії,
– наукова спільнота Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;
– наукова спільнота навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут».
Українській інженерно-педагогічній академії випала велика честь відкрити цю програму. З привітальним словом виступив ректор Української інженерно-педагогічної академії, проф. Денис КОВАЛЕНКО, директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва ХОВА Григорій ПАНАЕТОВ, завідувач кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, проф. Вікторія ЧОБІТОК.
Для участі у проєкті зареєструвалися більше 130 бажаючих. Перший бізнес-семінар програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Запуск бізнесу: від ідеї до реалізації» був проведений здобувачами УІПА, які реалізують успішні бізнес-проєкти:
– здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, директор компанії «Smart Studio, X-Cutter» – Сергій ГОДУНОВ;
– здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, голова наглядової ради ТОВ «Вадарт Груп» – Дмитро ВЕРКУШ.
Під час семінару доповідачі поділилися своїм практичним досвідом ведення бізнесу та були розглянуті наступні питання:
– формування бізнес-ідей;
– аналіз можливостей щодо впровадження бізнес-ідей;
– залучення ресурсів для старту ідей;
– розвиток бізнесу в сучасних реаліях.
Було організовано пряму трансляцію, бажаючі можуть продивитися бізнес-семінар програми у записі за посиланням https://www.facebook.com/FOPRAZOMUA?mibextid=%22%22
Дякуємо організаторам, що в такий час організували актуальний захід, запросили до активної участі. Працюємо на розвиток нашого регіону та нашої держави!

17.01.2024 р. Читати далі »