![](http://mtp.uipa.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/345609771_196725369871454_1012659436681535597_n-300x135.jpg)
Викладачі та здобувачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва ННІ ППМтаОД Української інженерно-педагогічної академії за запрошенням команди проєкту ENTAFI відвідали другу коуч-сесію, яку провів експерт Victor Gorbachov на тему «
ЕФЕКТИВНА ВЗАЄМОДІЯ МСБ (МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС) З БАНКАМИ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ».
Було розкрито основні фактори діяльності банківської системи України, підтримка банківської системи розвитку бізнес-проєктів, розглянуто основні напрями роботи банківської системи у воєнний час, виокремлено переваги та недоліки процесу цифровізації тощо. Відбулася цікава дискусія. Дякуємо організаторам!