Здобувачі вищої освіти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА взяли участь у виховній годині, яку провела доцент кафедри Ус Юлія Володимирівна за темою “День Героїв України”. Було підкреслено, що це щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських борців за самостійну соборну Українську державу, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, а також героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни.

День Героїв — це день пам’яті усіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави, це свято є символом незборимості української нації. Дякуємо за цікаву та актуальну доповідь!

25.05.2023 р. Читати далі »