04.05.2023

На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбулася зустріч із стейкхолдером Дмитром Веркушем і співробітниками ТМ “MAKE JOY” щодо презентації проєктів студенських команд з розробки маркетингової стратегії виведення продукту з підкріпленням. Було представлено три команди студентів 1-2 курсів спеціальностей кафедри.
Всі проєкти були достойно представлені на розгляд представників бізнесу і жваво обговорювалися. Чекаємо на визначення переможців конкурсу проєктів на розвиток бізнесу.
Щиро дякуємо студентам за активність, креативність і наполегливість. Дякуємо стейкхолдеру Дмитру Веркушу за наближення від теорії і до практики. Цей досвід дуже цінний для всіх учасників.

Викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відвідали лекцію на тему “Розробка ефективної стратегії просування та маркетингу МСБ”. Експерт А. Радко. За підтримки експерта та модератора коуч-сесій програми ENTAFI Віктора Горбачова. Дякуємо за цікаву зустріч