Зустріч здобувачів освіти 1-4 курсів спеціальностей кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА зі стейкхолдером Веркушем Дмитром.
Зустріч присвячена участі у проєкті з розробки маркетингової стратегії виведення продукту з підкріпленням.
Усі бажаючі здобувачі освіти отримали запрошення прийняти участь у проєкті, отримати новий досвід і спробувати свої сили в реальному житті на практиці в бізнесі.
Щиро дякуємо пану Дмитру, що поділилися власним життєвим досвідом бізнесу, відповіли на запитання викладачів та здобувачів освіти, а також за активну життєву позицію і реальну співпрацю при формуванні та розробці навчального плану спеціальності 075 “Маркетинг”.
Запрошуємо всіх бажаючих здобувачів освіти долучитися до роботи у проєкті![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
Тож, все тільки починається..