На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбулася виховна година під керівництвом доцента Пак А. В. та студентів Павлова К., Швець Д. та Пилипченко А. Вшановано пам’ять до дня народження Тараса Григоровича Шевченка на тему «Світова велич українського поета Тараса Шевченка». В історії кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського генія. Шевченко – велетень духу, митець могутньої творчої сили, непримиренний борець за справедливість, за національне і духовне відродження України. В історії України ще не було людини, що зробила б такий велетенський вплив на уми і серця своїх співвітчизників. Він не був полководцем, але його слово змобілізувало сотні полків, дивізій, цілі армії, підняло до збройної боротьби мільйони українців, здобуло не одну визначну перемогу на полі бою. Він не був дипломатом, проте широта його поглядів, вклад у світову літературу та мистецтво, а головне світоглядні ідеї загальнолюдських братерства та любові, що базувались на християнських цінностях, здобули для України та українців належне визнання та пошану серед світової спільноти. Великий Кобзар назавжди залишає його серед живих, утверджує як геніального сучасника і далекоглядного пророка.

13.03.2023 р. Читати далі »