Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

Традиційно кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА в рамках виховної години проводить зустрічі зі студентами кураторських груп. Навіть під час канікул ми все одно зустрічаємося з нашими студентами, організовуємо для них не лише пізнавальні зустрічі, а і намагаємося розважити і створити дух змагання. Відбулася онлайн гра з економічної ерудиції “Вірю – не вірю!”, яка додала гарний настрій і ефект навчання.
Захід провела доцент кафедри Євченко В. В. разом з кураторами академічних груп.
В результаті гри членами журі були визначені переможці, які були найбільш активними і результативними:
І місце – Ковальов В. (гр. МТ-22), ІІ місце – Мірзагаєва Е. (гр. О-19), ІІІ місце – Пилипченко А. (гр. МС-21). Дякуємо усім за участь!

Викладачі кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії: в.о. зав.каф., д.е.н., проф. Чобіток В.І., к.е.н., доц. Буднік М.М., к.е.н., доц. Дем’яненко Т.І., к.е.н., доц. Обидєннова Т.С., к.т.н., доц. Чуйко М.М., прийняли участь в on-line заході на тему «Економічні тенденції з точки зору бізнесу (грудень 2022)», який проведено Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

На заході було висвітлено результати опитування вітчизняного бізнесу щодо його адаптації до реальних умов та наслідків впливу російського ракетного терору, а саме: виокремлені перешкоди ведення бізнесу у воєнний час; розглянуто прогнозні тенденції очікування щодо продажів та нових замовлень; проаналізовано динаміку робочої сили; розглянута ситуація на ринку праці; проаналізована ситуація експертної діяльності; проведено оцінку державної політики щодо ведення бізнесу та інші. Отриманий практичний досвід позитивно вплине на якість викладання дисциплін економічного напряму та надасть можливість використовувати їх у науковій діяльності.

В онлайн форматі було проведено збори членів Київського відділення Федерації Професійних Бухгалтерів та Аудиторів України. У цьому заході прийняла участь к.е.н., ст. викл. кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Порсюрова І.П., яка є членом ФПБАУ.
В межах порядку денного було розглянуто:
– інформація про роботу в 2022 р.; 
– обрання нового складу Ради Київського ТВ ФПБАУ;
– проект нової версії Статуту ФПБАУ;
– обрання делегатів до позачергового з’їзду ФПБАУ;
– основні заходи ФПБАУ на 2023 р.
Бажаємо успіхів та плідної роботи на користь України!
 

Відбувся кафедральний виховний захід присвячений Міжнародному дню Волонтера (організатор – доцент Пак А. В.) Були присутні викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва. Для перегляду було представлено цікаву презентацію про історію виникнення волонтерства та активних його учасників. Волонтерський рух сьогодні дуже актуальний. Волонтерство – це добровільно безкорислива суспільна діяльність. Волонтери не отримують ні зарплати, ні жодної матеріальної вигоди, все роблять безкоштовно. І єдина їх нагорода – визнання громади, що може трансформуватись в обрання на різні державні посади чи висування на нагородження медалями та орденами. Волонтерська робота носить суспільно важливий характер, тобто спрямовується на вирішення проблеми, що турбує багатьох громадян і з певних причин не може повністю вирішитись зусиллями держави. Прагнення українців до волонтерства підвищилося. І ми сподіваємося, що це залишиться в нашому ДНК! Бажаємо знаходити можливості творити добро, розвиватись та змінювати світ! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Проведено кафедральний виховний захід з нагоди 300-річчя від дня народження Г.С. Сковороди (організатор – доцент Чуйко М.М.). Були присутні викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА.

Цьогоріч, попри війну в Україні, 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди відзначається на державному рівні. Кафедра маркетингу та торговельного підприємництва теж приєдналася до святкування цієї події.

Для перегляду було представлено цікаву презентацію про життєвий і творчий шлях видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, письменника, барокового лірика, педагога, музиканта Григорія Савича Сковороду. Відзначено, що Григорій Сковорода – один з найяскравіших українців. Тому заради нашого майбутнього ми маємо популяризувати спадщину видатного письменника та громадського діяча й тримати стрій, наближаючи перемогу України!

В межах кафедральної виховної години було проведено захід «Всесвітній день домашніх тварин» (ведуча заходу доцент Польова Т.В.) у якому прийняли участь студенти спеціальностей 071, 072, 073, 075, 076 різних років навчання, а також викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА (загалом 25 учасників). Було визначено витоки виникнення свята, результати досліджень вчених щодо позитивного впливу пет-терапії, зазначено п’ятірку тварин-лідерів, які покращують настрій та вплив на здоров’я людини, згадали про вусатих знаменитостей за часів військового стану, дискутували про відповідальність бути власником чотирилапого улюбленця та важливість дбайливого ставлення до тварин. Студенти та викладачі мали змогу ознайомити присутніх зі своїми домашніми тваринами та розповісти про те, яке місце у житті вони посідають.