24.05.2024

Кафедрою маркетингу та торговельного підприємництва УІПА проведено виховний захід, присвячений Міжнародному дню товарів, який підготувала аспірантка Морозова О.О.
Це свято присвячене визнанню значення товарів у нашому повсякденному житті та економіці. Воно підкреслює важливість товарів у глобальній торгівлі, їх вплив на національні економіки та розвиток суспільства.
Цей день є нагодою для підвищення обізнаності про різноманітність товарів, які ми споживаємо щоденно, а також про шляхи їх виробництва, транспортування і продажу. Крім того, свято акцентує увагу на відповідальному споживанні та сталому розвитку, закликаючи до збереження ресурсів і зменшення впливу на навколишнє середовище.
Під час заходів, присвячених Міжнародному дню товарів, організовуються різноманітні конференції, семінари, виставки та освітні програми. Ці заходи спрямовані на обмін знаннями та досвідом у сфері маркетингу, логістики та підприємництва, а також на стимулювання інновацій у виробництві та збуті товарів.
Таким чином, Міжнародний день товарів не лише святкує значення товарів у нашому житті, а й сприяє розвитку знань та навичок, необхідних для їх ефективного виробництва та споживання, що в свою чергу сприяє сталому розвитку суспільства.
Студентка 1 курсу спеціальності 073 Менеджмент (Освітня програма “Торговельний менеджмент”) Марія Фурман отримала диплом переможця ІІІ ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді з публічного управління та адміністрування, яка проводилась у ХНУ імені Каразіна. ✨
Вітаємо Марію!💐  Бажаємо подальших успіхів і нових перемог!💫