День: 16.03.2024

На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва відбувся виховний захід, присвячений Всесвітньому Дню захисту прав споживачів.
Захід проводили доцент кафедри Чуйко Марина Миколаївна та студент групи МС-22+МС-23пр Максим Стрілець.
В Україні щорічно відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Один з головних принципів захисту прав споживачів ґрунтується на праві на належну якість та безпеку продукції. На сьогодні проблема прав громадянина, в тому числі прав у сфері споживання, є надзвичайно актуальною, адже наближення України до вступу в Європейський Союз потребує застосування європейських стандартів якості продукції та створення передумов для реалізації права кожного громадянина на достойний рівень отриманих послуг та спожитої продукції.
На заході було розглянуто виникнення святкування Дня захисту прав споживачів у світі, важливі статті Закону України «Про захист прав споживачів» та статті Конституції України, які захищають права споживачів, громадські організації України, діяльність яких спрямована на захист прав споживачів тощо. Сьогодні також відповіли на корисні запитання, як-от:
Чи обов’язково залишати сумку чи рюкзак в шафці магазину?
Чи можна перебувати з твариною в магазині?
Чи треба платити за розбитий або пошкоджений товар?
Чи можна по дорозі до каси спожити товар?
Як оплатити товар якщо на ціннику та на касі вартість відрізняється?
Чи можна повернути товар, якщо вам не підходить розмір або фасон?
Юридична обізнаність споживачів в Україні має підвищуватися, щоб вміти захищати свої права!
Тому приєднуйтеся до наших виховних заходів, щоб дізнаватися більше корисного та цікавого!

Освітня програма «Маркетинг» для бакалаврів

АНКЕТУВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ вищої освіти

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас пройти опитування щодо якості освітньої програми та адаптації до навчання у ЗВО                (1 семестр 2023-2024) за посиланням    Дякуємо!

АНКЕТУВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ

Шановні роботодавці!  Запрошуємо Вас пройти опитування, щодо якості освітньої програми                                  (1 семестр 2023-2024) за посиланням

Будемо дуже вдячні Вам за співпрацю!

АНКЕТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

Шановні випускники!   Запрошуємо Вас пройти опитування, щодо якості освітньої програми                                   (1 семестр 2023-2024) за посиланням

Дякуємо за висловлену Вами думку!

УСІ  АНКЕТУВАННЯ АНОНІМНІ

1) Результати анкетування здобувачів освіти 1 семестр 2023-2024 можна подивитися за посиланням

2) Результати анкетування випускників 1 семестр 2023-2024 можна подивитися за посиланням

3) Результати анкетування роботодавців 1 семестр 2023-2024 можна подивитися за посиланням