СЕМІНАР «СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ» В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ЛАБОРАТОРІЯ УСПІХУ»
В Українській інженерно-педагогічній академії 07 березня 2024 року відбувся бізнес-семінар на тему: «СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ТА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ» для молодих підприємців в рамках програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху», яка запропонована регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприяння Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОВА в рамках Меморандуму між УІПА та Харківський Регіональний Фонд Підтримки Підприємництва.
Спікер – Виктория Чобиток , доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків).
Метою семінару – є наукове обґрунтування теоретичних та практичних положень щодо ефективного стратегічного планування та розвитку бізнесу в нестабільних умовах.
Питання теми:
1. Актуальність стратегічного планування та розвитку бізнесу в нестабільних умовах.
2. Вплив зовнішнього середовища на процес стратегічного планування.
3. Стратегічне планування як ефективний інструмент управління бізнесом.
В рамках семінару було проведено опитування, в якому прийняло участь 114 респондентів, де визначали «Що в житті саме важливе?».
Результати опитування показали, що респонденти обрали:
37,7% – здоров’я; 28,1% – щастя; 19,3 % – свобода; 7,9% – гроші;  4,4% – успіх; 1,8 % – друзі;  0,9% – зв’язки.
Звичайно, ми усі розуміємо, що кожен варіант має своє важливе значення, тому бажаємо усім бути здоровими, щасливими та успішними, мати свободу, гроші, друзів та зв’язки для реалізації своїх мрій та успішних бізнес-проєктів!)
Викладачі та здобувачі кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА прийняли активну участь у семінарі.
Дякуємо організаторам!) Бажаємо успіхів!)