На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбувся виховний захід присвячений Дню Святого Валентина! 💕
Захід провела завідувачка кафедри МТП, д.е.н., проф. Вікторія ЧОБІТОК!
На заході було розглянуті історичні факти виникнення цього свята, розглянуті традиції святкування дня Святого Валентина у різних країнах світу.💖
«Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю» Григорій Сковорода
Любіть себе, любіть своїх рідних та близьких, любіть друзів, любіть своїх колег, любіть свою Батьківщину!!!=)
Також поділилися враженнями та досвідом за результатами участі у програмі міжнародної кредитної мобільності в Політехнічному університеті Картахени UPCT Universidad Politécnica de Cartagena (Іспанія) в рамках проєкту Erasmus+ staff mobility.
Завдяки участі в проєкті Erasmus+ staff mobility викладачам кафедр МТП УІПА вдалося сформувати нові міжнародні зв’язки для удосконалення освітнього та наукового співробітництва і підвищення якості української вищої освіти до європейських стандартів за рахунок набутого досвіду.)
Викладачі кафедри МТП УІПА дякують проєкту Erasmus+ staff mobility, а також колегам з Universidad politécnica de Cartagena (ESPAÑA) David Moral Cifuentes, José María Ramos Parreño за можливість підвищити та удосконалити свою професійну діяльність!)))
Разом до ПЕРЕМОГИ!)

15.02.2024 р. Читати далі »