На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА було оголошено результати конкурсу на найкращу назву для стоматологічної клініки в Харкові.
Ініціаторами конкурсу були завідувачка кафедри Чобіток Вікторія Іванівна та аспірант кафедри Московець Дмитро ✍️💯✌️.
В конкурсі прийняли участь як студенти, так і співробітники кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА. Було надіслано для оцінювання більше 100 варіантів назв майбутнього бренду.
Сьогодні в стінах Академії, на кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва відбулося оголошення переможця із врученням призу.
Перемогу здобула студентка першого курсу Фурман Марія, яка опановує освітню програму “Торговельний менеджмент” та запропонувала назву для клініки “Білі хмаринки”👏🎉.
Вітаємо переможця 👏✌️ Дякуємо всім хто приймав участь 👌✍️ Дякуємо організаторам конкурсу !
Навчаємо розважаючи)))

25.10.2023 р. Читати далі »