Доцентом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Чуйко М.М.  було проведено виховний захід, присвячений Дню підприємця України. Свято встановлено, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства. Традиційно з нагоди святкування у великих містах України проходять виставки товарів вітчизняних виробників та форуми, на яких виступають відомі підприємці. Також відбуваються урочисті заходи в меріях та інших органах влади з метою вручення відзнак підприємцям, які зробили внесок у добробут країни. Підприємці є основними платниками податків, які формують державний бюджет України.  Завдяки цим людям створюються робочі місця, будуються споруди та відкриваються нові центри. Вітаємо з цим святом наших студентів, які навчаються за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля». Втілюйте власні мрії та задуми, і, можливо, у вас з’явиться свій бізнес-план, якому позаздрить успішний підприємець сучасності. Бажаємо успіхів!

08.09.2023 р. Читати далі »