LVII НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ННІ ППМ та ОД УІПА у рамках якої відбулася зустріч зі стейкхолдерами кафедри маркетингу та торговельного підприємництва.

10 листопада 2022 р. у Міжнародний день науки на кафедрі МТП УІПА відбулося засідання секції «Маркетинг та торговельне підприємництво», яку очолювала в.о. завідувача кафедри – д.е.н., проф. Вікторія Чобіток зі залученням стейкхолдерів, а саме: комерційного директора ТОВ «Сказка» Дмитра Веркуша, ФОП «Баскаков Д.В.», ФОП «Літвінчик С.В.».

Запрошені стейкхолдери  активно прийняли участь у науковій дискусії, поділилися практичним досвідом, надали доцільні рекомендації здобувачам вищої освіти.

На засіданні секції маркетингу та торговельного підприємництва були розглянуті актуальні питання майбутнього розвитку вітчизняного підприємництва в умовах війни та післявоєнного часу, векторні направлення інноваційної маркетингової діяльності та соціально-економічні аспекти майбутнього розвитку нашої держави.

Захід пройшов в позитивній атмосфері! Активні учасники заходу отримали сертифікати.

Виражаємо подяку організаторам, здобувачам освіти, стейкхолдерам та викладачам!  Бажаємо йти впевнено до перемоги та генерувати нові креативні ідеї!