14.09.2023 р.

Аспірантом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА Морозовою О.О. було проведено виховний захід, присвячений Міжнародному дню демократії.

Свято встановлено, щоб привернути увагу до того, наскільки цінними для кожної особистості є свобода думки та дотримання прав людини. Ініціатором відзначення Міжнародного дня демократії стала Генасамблея Організації Об’єднаних Націй. Свято впровадили восени 2007 року на одному з пленарних засідань. Ідея встановлення Дня демократії прийшла під час відзначення двадцятої річниці 1-ї міжнародної конференції, присвяченої новим та відновленим демократіям. Згідно приписів ООН урядові та громадські організації можуть брати участь в організації святкових заходів з метою привернути увагу громадськості до стану демократії в країнах світу.

Щороку 15 вересня в різних куточках світу відбуваються різноманітні заходи з нагоди Міжнародного дня демократії. Представники урядів та політичних партій, комерційних та некомерційних організацій, представники громадянського суспільства беруть участь у просвітницьких конференціях, семінарах та збираються за круглими столами, щоб обговорити основні проблеми демократичного правління та можливості і шляхи їх розв’язання.

Демократія — це не лише мета, але й процес, і лише за повної участі та підтримки міжнародної спільноти, державних органів влади, суспільства та окремих громадян ідеали демократії можна здійснити для кожної людини. Вітаємо з цим святом наших студентів та викладачів.