На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми “Облік і оподаткування” підготовки фахівців першого рівня вищої освіти за спеціальністю 071 “Облік і оподаткування”, гарант ОПП ­– канд. екон. наук, доц. Польова Т.В. Було обговорено проєкт ОПП на 2024-2025 н.р. Виступили рецензенти освітньої програми з рекомендаціями та пропозиціями:

• Бондаренко Вікторія Олександрівна, помічник головного бухгалтера у ТОВ «ЕКОЛІС ХАРКІВ»;
  • Кузнецова Світлана Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри обліку і фінансів Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Рекомендації та пропозиції прийнято до уваги, освітньо-професійну програму рекомендовано для підготовки здобувачів вищої освіти. Дякуємо  групі розробників за організацію заходу, стейкхолдерам – за участь, обговорення та слушні пропозиції.

02.04.2024 р. Читати далі »