15.10.2024

Викладачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва взяли участь у ХІ Міжнародній науково-практичній-конференції «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТА ГУМАНІТАРНИЙ АСПЕКТИ», яку проводила Національна академія статистики, обліку та аудиту (м. Київ). Було обговорено дуже цікаві теми, презентовано  актуальні доповіді.

14 жовтня 2024 року студенти груп О-22 + О23пр у рамках поглиблення знань з дисципліни «Фінансовий облік», разом з доцентом Польовою Т.В., взяли участь у вебінарі від компанії AVS  з питань: Як запрацює військовий збір в жовтні: скільки та коли сплачувати? Чи буде перехідний період? Які штрафи загрожують за несвоєчасну сплату військового збору. Нові форми звітності: ЄСВ, ПДФО, військовий збір, єдиний податок, податок на прибуток. Коли ФОП знову будуть зобов’язані платити ЄСВ. Експертка: Любов Романчук (засновниця, керівник «Калина Консалт», консультант з обліку й оподаткування).