Новини кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

ННІ “УІПА” ХНУ ім. В. Н. Каразіна 

Викладачі прослухали лекцію на актуальну тему«Blockchain Basics», яку провів Дж. Скотт Крістіансон (Ад’юнкт-професор та директор Центру підприємництва та інновацій у Трулаську-коледжі бізнесу Університету Міссурі) на платформі Ukraine Global Faculty (https://ugf.academy).

Технологія блокчейн може змінити правила гри в бухгалтерському обліку, ланцюжку поставок, банківській справі, договірному праві та багатьох інших галузях. Але блокчейни будуть корисні лише в тому випадку, якщо багато людей зрозуміють їх, повірять і приймуть їх. Візьміть участь у «Грі з блокчейном», практичній вправі, яка пояснює основні принципи блокчейну і є стартовим майданчиком для обговорення реальних додатків блокчейну.

На лекції було проведено гру з блокчейном, розглянуто поточні блокчейн-проєкти та проведено відкриту дискусію про те, що блокчейн означатиме для вашої професії.

Дякуємо спікеру за цікаву та актуальну інформацію!

 

Напередодні дня народження видатної української поетеси, письменниці та діяча культури Лесі Українки, доцентом кафедри Буднік Мариною Миколаївною було організовано загальнокафедральну виховну годину для студентів, що навчаються за спеціальностями кафедри маркетингу та торговельного підприємництва УІПА. Цікаву презентацію та доповідь на тему “Життя і творча спадщина Лесі Українки” зробила студентка групи МТ-19 Коваленко Єва.
Для ознайомлення http://surl.li/fbewd
 

 

На кафедрі маркетингу та торговельного підприємництва УІПА відбувся виховний захід на тему «7 чудес України», на якому були присутні викладачі та студенти. Організатор доцент Андрющенко О. Б. Метою заходу було ознайомлення присутніх з Всесвітньою спадщиною Юнеско, яка розташована на території України. Програма «7 чудес України», запропонована Президентом України у 2008 р. продовжується до сьогодняшнього дня.

Таке бажання  було  не  лише в  ініціаторів  акції, це прагнення  українських  інтелектуалів,  патріотів  та  звичайних  громадян. За результатами голосування було обрано 7 історико-архітектурних чудес України,  якими  стали  –  Національний  історико-архітектурний  заповідник «Кам’янець»,  православний  монастир  Києво-Печерська  Лавра,  Державний  історико-архітектурний  заповідник  «Хотинська  фортеця», Національний  дендрологічний  парк  «Софіївка»,  Софія Київська, місто-держава Херсонес Таврійський та Хортиця – Національний заповідник і найбільший острів на Дніпрі.

Доцентом кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Польовою Т. В. та старшим викладачем Порсюровою І. П. проведено профорієнтаційний захід та онлайн-гру з економічної ерудиції «Вірю-не вірю» з учнями 10 класів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 72 (було 13 зовнішніх учасників).

Вдячні колективу Школи за організований захід та можливість продовжувати нести знання і мотивувати вчитися. Всі учасники активно приймали участь у грі.

За результатами гри найкращий результат показали:

I місце – Шаповалов Руслан,  II місце – Саф’янов Ернест.   Дякуємо за плідну зустріч!

Кафедрою маркетингу та торговельного підприємництва УІПА спільно з Харківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 145 було проведено профорієнтаційний і виховний захід: онлайн гра «ВІРЮ – НЕ ВІРЮ»
Щиро дякуємо нашим колегам по освітній ниві, всьому колективу школи за те, що в таких непростих умовах маємо можливість зустрічатися зі школярами, організовувати спільно заходи. Захід провели доценти кафедри Пак Аліна Володимирівна і Чуйко Марина Миколаївна. В результаті гри були визначені переможці, які були найбільш активними і результативними:
І місце – Григорьев Ярослав 10-Б, ІІ місце – Кондратюк Павло 10-А, ІІІ місце – Місевра Ілля 10-А.  Дякуємо всім за участь!

Традиційно кафедра маркетингу та торговельного підприємництва УІПА в рамках виховної години проводить зустрічі зі студентами кураторських груп. Навіть під час канікул ми все одно зустрічаємося з нашими студентами, організовуємо для них не лише пізнавальні зустрічі, а і намагаємося розважити і створити дух змагання. Відбулася онлайн гра з економічної ерудиції “Вірю – не вірю!”, яка додала гарний настрій і ефект навчання.
Захід провела доцент кафедри Євченко В. В. разом з кураторами академічних груп.
В результаті гри членами журі були визначені переможці, які були найбільш активними і результативними:
І місце – Ковальов В. (гр. МТ-22), ІІ місце – Мірзагаєва Е. (гр. О-19), ІІІ місце – Пилипченко А. (гр. МС-21). Дякуємо усім за участь!